جنایت تروریستی امروز در کرمان محکوم است!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

متاسفانه امروز بعداز ظهر چند انفجار تروریستی در چهارمین سالگرد مراسم قاسم سلیمانی تروریست در کرمان به وقوع پیویست و جان دها شهروند را گرفت و دها تن دیگر را مجروح کرده است. جمهوری اسلامی نیاز دارد از قاسم سلیمانی،این قاتل شهروندان ایرانی و عراقی و سوریه ای و چند کشور همجوار دیگر، یک چهره ویژه و دروغین بسازد تا بتواند او را به نماد مقدس اسلامی ها ‌و ملی گرایان تبدیل‌نماید.

از کشته شدن قریب به ۶۰ نفر در مراسم خاکسپاری این جلاد تروریست تا وقوع انفجار در‌ مراسم امروز او ،که گویا در آن ۱۸۰ نفر دیگر از بین رفتند، در صدد “امام حسین”سازی از اوست ،همانگونه که خود خامنه ای دارد جایگاه خدا و‌ پیغمبر برای اسلامی های شیعه مسلک پیدا میکند. این گویایی اوج درماندگی هر رژیم استبدادی و تروریست و قاتل مانند جمهوری اسلامی میباشد.
تردیدی در آن نیست که این یک اقدام کور تروریستی و ریشه در سنت دستجات وحشی اعم از سنی و یا شیعه ی اسلامیون دارد. این جنایت بزرگ از جانب هر دولت و نیروی صورت گرفته باشد قویا محکوم است و با بازماندگان و جامعه ایران اعلام همدردی میکنیم.

واقعیت این است قبل از دراز کردن انگشت اتهام به سوی دولت ثالثی، تاریخ سیاه جمهوری اسلامی در اقدامات تروریستی و جنایتکارانه مشابه در ایران و منطقه و جهان به ما میگوید، به احتمال زیاد کار خود جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران و سازمان اطلاعات این نیرویی تروریستی و یا دیگر تروریستهای مشابه داعش میباشد.

نه به تروریسم اسلامی و دولتی!
مرگ بر جمهوری اسلامی!

حزب سوسیالیست انقلابی ایران
۱۳ -۱۰-۱۴۰۲
۳-۱-۲۰۲۴