اطلاعیه مطبوعاتی انجمن پناهندگان ایرانی- گوتنبرگ(سوئد)

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

مردم آزاده و شرافتمند سوئد: انجمن پناهندکان ایرانی در شهر گوتنبرگ سوئد طی سال ها فعالیت خود ، همواره کوشش داشته که ایران را کشوری نا امن برای افکار عمومی جامعه سوئد و دولتمردان و اداره مهاجرت سوئد بازشناساند و پناهندگی را حق انسانی هر زن و مرد و جوان فراری از ایران بشناساند! امری که سرانجام وزارت امورخارجه سوئد را نیزمجبورکرد که » به شهروندان خود برای سفربه ایران هشداردهد« دراطلاعیه مذکوراعلام شد:این هشداربه دلیل »تغییرات دروضعیت امنیتی« اعلام میشودوازشهروندان کشورسوئدخواسته است که از »سفرهای غیرضروری به ایران« خودداری کنند.

این آن تلاش سالیان ما بود که به سیاست مداران سوئد منتقل کنیم ودفاع ازحق پناهندگی زنان،مردان وجوانان فراری ازجهنم جمهوری اسلامی ازکشورایران را وظیفه انسانی آنها اعلان داریم .
امروزجامعه ایران پرتلاطم تر از گذشته است.جنبش عظیم »زن- زندگی-آزادگی(،با قتل حکومتی " مهسا امینی" ابعاد گسترده رودررویی باکلیت نظام جمهوری اسالمی رادربرابرخود دارد و هزینه بس قابل توجهی را به جامعه ما تحمیل کرده است. اعدام، کودک ُکشی،آدم ربایی وبازداشت بیش از بیست هزارنفر،ایران رابه جهنمی غیر قابل زندگی بدل نموده است. درچنین شرایطی ما در صدد تنظیم نامه سرگشاده ای به نام و با امضای انجمن ها و نهادهای فرهنگی و اجتماعی به پارلمان سوئد و اداره مهاجرات سوئد هستیم که در اینده نزدیکی آنرا جهت حمایت به اطلاع همگان خواهیم رساند .
باری پناهندگی یک حق است و دولت ها موظفند که این حق را بر پایه ک وانسیون های بین المللی به
رسمیت بشناسند
با احترام ، نامه بزودی انتشار خواهد یافت
برای دریافت اطالعات بیشتر با ایمیل آدرس زیر تماس حاصل نمایید.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
انجمن پناهندگان ایرانی- گوتنبرگ)سوئد(
دوم ماه مارس 0