ناصر بابامیری: آرمیتا گراوند بر اثر ضرب و شتم مزدوران رژیم در کما فرو رفت!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

روز 9 مهر ماه دختر نوجوان آرمیتا گراوند 16 ساله و مقیم تهران در حین رفتن به مدرسه داخل ایستگاه متروی "شهدای تهران" به دلیل نبود حجاب(سنگری که از سوی جامعه فتح شده و قابل برگشت نیست)مورد ضرب و شتم مزدوران آتش به اختیار حکومت قرار میگیرد، و بر اثر شدت ضربات وارده از هوش می رود. و وقتی آمبولانس آنرا به بیمارستان فجر می رساند، متاسفانه در کما فرو می رود.

اکنون سه روز از این واقعه دلخراش میگذرد و در بخش مراقبتهای ویژه نیز پزشکان موفق نشده اند او را به زندگی نرمال برگردانند. بدنبال این تعرض آشکارای افسارگسیخته به آرمیتا، و وقتی دیدند شبح مرگ بر پیکر بیجان آرمیتا سایه انداخته، مزدوران رژیم به تکاپو افتادند تا به روال معمول سناریو سوخته دیگری را ترتیب دهند. در حین چنین رویدادی دلخراش که این خانواده داغدیده فرزندشان با مرگ دست و پنجه نرم میکرد، در اوج وقاحت با فشار و تهدید  اعضای خانواده را در یک شوی تلویزیونی جلو دوربین صدا و سیما نشاندند تا به اذهان عمومی بگویند:" آرمیتا بر اثر افت فشار بی حال شده و سرش اصابت کرده به لبه مترو!" این مزدوران غرق در جرم و جنایت نمی توانند همه صحنه های کشتار را جلو چشم ناظران از یکسو و از دیگر سو در برابر دوربینهای مدار بسته مهندسی کنند، و قاتلان بر سر پیکر زخمی و کشتهایمان در مترو و خیابان و کوچه و هر گوشه و کنار این مملکت حاضر باشند و بعدا با فشار و تهدید خانواده بسادگی صحنه جرم را پاک کنند. مگر جامعه صحنه های تراژیک مرگ مهسا امینی و سارینا اسماعیل زاده و شلیر و آرنیکاها را که قلب مالامال از عشق به زندگیشان توسط همین مزودران از تپش باز ایستاد را هیچگاه فرموش میکند! رژیم با شوهای تلویزیونی نه تنها قادر نخواهد بود توحش و جنایت خود را از انظار عمومی پوشیده نگه دارد بلکه هر بار نفرت و انزجار عمومی جامعه در برابر خود را بیش از پیش تعمیق میدهد.   
امیدست پزشکان بتوانند آرمیتای عزیزمان را به زندگی برگردانند. متوقف نمودن چرخه کشتار و شکنجه و دیگر اشکال به اسارت گرفتن جامعه، تنها و تنها با مبارزه سازمانیافته، هماهنگ و متحدانه سراسری و با به زیر کشیدن انقلابی این رژیم قابل تحقق است. 
پیش بسوی اعتراضات سراسری هر چه گسترده تر!
پیش بسوی سرنگونی انقلابی این رژیم متوحش سرمایه داری!
05.10.2023