و حال ... رویاهای میر حسین موسوی

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

با این که انفصال از اصلاحات، سال های زیادی را پشت سر می گذراند، و مردم ایران سال هاست که شعار مرگ بر کلیت «جمهوری اسلامی» را سر می دهند و به پای آن کشته، کور، و زندانی می شوند، حال میر حسین موسوی در رویا های خود، حضور در رژیمی را متصور است که تحت آن می توان قانون اساسی جدیدی نوشت و آن را به رای عموم گذاشت!! و با این که ده سال در حصر خانگی است هنوز پی به ماهیت تمام درهای بسته این رژیم نرسیده است.

و مضحک تر اینکه نگران است که چگونه می شود از اهداف آن اساسنامه حفاظت کرد تا 40 سال بعد، چون اساسنامه قبلی ضایع نشود!!
و واقعیت جاری این است که سید علی خامنه ای و حدادعادل، پشت به پشت هم در نجات رژیم استعماری -نظامی-رانتخوار – مذهبی جنایتکار ملا، برای تحمیل وراث مشترکشان، "مجتبی قاتل کودتاچی و عقبه" روزرا از شب نمی دانند و نه از کشتار مردم در صحنه ابا دارند و نه از واریز کردن ارز هنگفت از بودجه ملی به پای حوزه های تحمیق بیشتر مردم توسط ایادی خودشان چون حوزه مصباح یزدی!
و اصلی ترین مشکل مبارزاتی مردم ایران بر علیه این رژیم تا بن دندان مسلح، همواره در سایه است.
آقایان در تمام احزاب و سازمان ها!
آیا تا به حال برای چندمین بار ملت ایران دست خالی به عرصۀ مبارزاتی نرفته اند؟
آیا همیشه مضروب، خونین، کشته و زندانی نشده اند؟
پس با چه تصوری این مردم بی سلاح به رفتن به کف خیابان تشویق می شوند؟ آیا تغییری در ماهیت استعماری این رژیم ننگ ونفرت در تاریخ بشر بوجود آمده؟
حتا اگر میلیون ها ایرانی همه با هم به کف خیابان بروند ، فکر می کنید، این نوکران استعمار از انداختن بمب بر سر آنان تردید به خود راه خواهند داد؟
در این جا تجربه های 44 ساله، بطور یقین، رفتن مسلحانه مردم به میدان مبارزاتی را حکم می کنند.
مهمترین دلیل برای کشتار مخالفان در عرصۀ مبارزاتی توسط رژیم ملا، پول هنگفتی است که ملایان در حال بر داشت روزانه از بودجه مملکتی به نفع خود هستند. چه دلایلی باعث شده که ما فکر کنیم آنان باید بطور ساده، با تظاهرات هزاری نه، گیریم میلیونی مردم ، باید دست از این نعمت بی کردان بکشند؟
آن ها با تکیه بر با بازوی تسلیحاتی خوب خوراندۀ خود« سپاه پاسداران» ، هرگز سلطه بر ایران را به مردم نخواهند داد. رویاهای کودکانه میرحسین موسوی و حامد اسماعیلیون، جز برنامه های سر کاری برای ایجاد فرصت بیشتر برای تاراج اموال ملی نیست. و تکیه بر کمک خارجی ، به معنای قبول بی عرضگی و قبول داشتن قیم است. وانگهی همه استعمار گران آماده کمک هستند ، چون کمک به مخالفین باز کردن درهای استعمار است. سرکوزی، رئیس جمهور فرانسه، با پیشنهاد 36% از برداشت نفت لیبی ، به مخالفان معمر قذافی کمک کرد. و وضعیت لیبی بعد از 12 سال هنوز اسفناک است.
همگان دیدند، بعد از کشتار جمعی و دستگیری 28000 نفر، توسط رژیم ملا، سید علی با چه وقاحتی دستورات خصوصی سازی بانک جهانی را مبنی بر حراج اموال دولتی به حد اقل قیمت به اعوان انصار ملایان پیاده کرد. او گام پس، نمی شناسد. چون پشتش به ارباب حیله گر انگلیسی گرم است . ضربه پشت ضربه می زند. همگی با تکیه بر اطاق فکری انگلیس.. انگلیس- آمریکا با حمایت از آدم های وابسته بخودشان وضعیت ایست ملل را خوب می شناسند.
مطلقا سزاوار نیست که نسل جوان با دستان خالی به میدان مبارزاتی فرستاده شوند. و از پش بام ها توسط مزدوران رژیم کشته و کور شوند و یا در زندان های به شکل های متفاوت کشته شوند. ما خواهان یک بار "خیزش پیروزمندانه "هستیم.
ما خواهان تشکیل جبهۀ نجات ایران، از تمام اپوزیسیون های غیر وابسته به امپریالیسم، برای مبارزه مسلحانه علیه رژیم فاسد رانتخوار نظامی وابسته به امپریالیسم ملایان هستیم. صلاح نیست فرزندان ایران برای پوچ کشتن شوند. نوشتن هر گونه اساسنامه وظیفه یک تشکل مردمی و عدالتخواه مسلح است. و الا هر کسی در خانه خود می تواند اقدام به نوشتن اساسنامه ای باب میل خود بکند. مهم بازوی اجرایی است. و آن فقط با تشکل قابل اجرا است.
ای رنجبران عرصۀ کار و زندگی راه نجات ما در تشکل است
ما فقط در تشکل است که می توانیم مسلح شویم.
ما فقط در تشکل مسلحانه است که می توانیم از شر این زالوهای خون آشام « ملایان استعماری »
آزاد شویم.
خصوصی سازی برنامه آمریکا برای محو آرام دولت ها است. خصوصی سازی راه قطع پر وبال دولت ها، در حمایت از ملت هاست. خصوصی سازی با هدف حذف دولت ها در جهت ایجاد فقط یک حکومت مرکزی برای کل زمین تحت استیلای آمریکا و شرکای انکلیسی زبان است. وقتی سید علی بعد از کشتار مردم، اموال دولتی را دارد برای خصوصی سازی به حراج می گذارد ، در واقع او دارد باج به امریکا می دهد. چنانکه در عرض این 44 سال نیز جز این نکرده اند.
در دفاع از شرف انسانی - ملی خود، با هدف عدالت اجتماعی – استقلال و آزادی
از سلطه ملایان استعماری متشکل شویم.
برای نجات از هر گونه ستم، در جهان، در کشور خود، در محل کار- آموزش و خانه، متشکل شویم.
پیروزی ما فقط در گرو تشکل است
و تشکل ما ، فقط در گرو بلوغ سیاسی ما است.

جبهۀ مردم برای نجات ایران- خط سه- نه ملا نه آمریکا
اعلامیه شماره 97- فرح نوتاش
پانزده بهمن= 04.02.2023

جبهۀ جهانی ضد امپریالیست قدرت زنان
womens-power.farah-notash.com
www.farah-notash.com
Women’s Power