کمیته قیام تهران: این نعره‌ی ماست که خیابان را فتح کرده

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

این گام‌های ماست که گلوله‌ها را بذر خیابان کرده و این صدای ماست که حصارهای شهر را بلعیده. صدایی که تا قعر استبداد و استثمار و ارتجاع را لرزاند؛ صدای انقلاب علیه سال‌های سیاه تبعیض؛ بر زنان، کارگران، معلمان، دانشجویان، دانش آموزان، کوییرها و دیگر طبقات تحت ستم.ما زنان و مردانی هستیم که در صف مبارزان فاتح خیابان ایستاده‌ایم. با قیام زن زندگی آزادی کوچه و خیابان را تسخیر کردیم و بذرهایی در خیابان کاشته‌ایم که هیچ گلوله و سلاحی را یارای مقابله با آن نیست.

اکنون ما همچنان که در خیابان هم قدم با شما می‌جنگیم و می‌رزمیم، در فضای مجازی هم با عنوان کمیته قیام تهران فعالیت خود را آغاز میکنیم تا این صداهای برخاسته علیه ستم های طبقاتی، قومیتی و جنسیتی آتشی بر جان و جهان تاج و تخت حکومتی شود که بیش از چهار دهه کشتار و تبعیض و گلوله و زندان و جوخه‌های اعدامش پاسخی بر مطالبات معترضین بوده است.
ما کنار شما همسنگران خیابان، در کمیته قیام تهران با بازتاب اعتراضات و اعتصابات قیام و فراخوان برای حضور در خیابان و پخش تراکت های اعتراضی-انقلابی و شعار نویسی در دیوارهای شهر و حضور میدانی در خیابان و مبارزه کنار شما همسنگرانمان، مسیر پیش گرفته را ادامه خواهیم داد تا پایه‌های حاکمیت را با گامی استوار وخشمی به درازای انقلاب مشروطه از ریشه بیرون کشانیم و در گورستان تاریخ دفن کنیم.

کمیته قیام تهران
https://t.me/ShorayEnghlabyMahala

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید