همدردی با خانواده های جانباختگان و هشدار جدی به مزدوران رژیم اسلامی در شهرهای کردستان

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

بیش از دو ماه از اعتراضات سراسری و خیزش توده های مردم ایران علیه رژیم جنایتکار و سفاک اسلامی می گذرد، طی این مدت و در نتیجه جنایتهای مزدوران و جیره خواران رژیم دهها تن از مردم مبارز و جوانان انقلابی در شهرهای منختلف ایران جانباخته، صدها تن زخمی و صدها نفر نیز دستگیر و روانه شکنجه گاههای حکومت شده اند. در مبارزات جاری در شهرهای کردستان هم تعداد بیشماری از عزیزترین و شجاعترین فرزندانمان جانشان را فدای اهداف انسانی و انقلابی خود کردند. ما با خانواده های تمامی جانباخته گان، زخمی شدگان و دستگیر شدگان ابراز همدردی نموده و خود را متعهد می دانیم این مبارزه را تا سرنگونی رژیم اسلامی و شکستن زندانهای ایران و آزادی فرزندان دربندمان ادامه دهیم.

ما فعالین جنبش انقلابی و شورایی در کردستان به مزدوران و جیرخواران رژیم اسلامی هشدار می دهیم دست از مشارکت در جنایت علیه مردم ایران بردارید، به حرمت فرزندان و خانواده هایتان به جنبش توده ای بپیوندید، اجازه ندهید رژیم بیش از این شما را به جنایت علیه مردم حق طلب وادار نماید. هرچه زودتر صفوف رژیم را ترک کنید و به مردم بپیوندید. ما جوانان و مبارزین در شهرها و روستاهای کردستان را فرامی خوانیم تا مزدورانی را که از این به بعد به جنایت علیه مردم ادامه می دهند شناسایی و مجازات نمایند. بدیهی است کسانی که شاهد جنایت علیه مردم و کشتن فرزندانمان هستند، در صورت ادامه همراهی با رژیم مشمول شدیدترین مجازاتها و افرادی که هر چه زودتر صفوف رژیم را ترک کنند شایسته عفو و بخشش توده های مردم فهیم و انقلابی خواهند بود.
بیایید خواست آزادی بازداشت شدگان این خیزش انقلابی و تمامی زندانیان سیاسی را به پرچم مبارزات و اعتراضات آتی جنبش توده ای تبدیل نماییم

جوانان انقلابی محلات سنندج
۲۹ آبان ۱۴۰۱
https://t.me/ShorayEnghlabyMahalay
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید