دومین تظاهرات بزرگ مردم کردستان عراق علیه جمهوری اسلامی در شهر دهوک!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

پنچشنبه ۱۸ ژانویه دومین تظاهرات بزرگ و کوبنده مردم کردستان عراق در شهر دهوک علیه حملات موشک بالستیک حکومت اسلامی به شهر اربیل، برگزار شد. در این تظاهرات شرکت کنندگان خشم و نفرت عمیق علیه حکومت اسلامی را با شعار حکومت اسلامی تروریست تروریست اعلام کردند. 

مردم مبارز کردستان عراق!
با تمام توان علیه حملات جنایتکارانه حکومت اسلامی بایستید، علیه حضور نیروهای سپاه قدس و عوامل مزدور و خانه های تروریستی و جاسوسی حکومت اسلامی در شهر های کردستان عراق قاطعانه بایستید. با گسترش تظاهرات در شهرهای کردستان عراق و در سطح سراسری نیروهای جنایتکار و تروریست حکومت اسلامی را بیرون کنید. کنسولگری این حکومت جانی و قاتل را ببندید. گسترش تظاهرات و اعتراضات شما مردم کردستان عراق فشاری جدی است به دولت مرکزی و احزاب اقلیم کردستان عراق که بعنوان حامی و همکاران حلقه بگوش حکومت اسلامی در چند سال گذشته شناخته شده اند. احزاب اقلیم کردستان شریک لشکرکشی، حملات نظامی و تروریسم حکومت اسلامی در عراق و کردستان هستند. 
گسترش و تقویت اعتراضات و مبارزات سراسری مردم عراق پاسخ درخوری است به حملات نظامی، موشک باران حکومت اسلامی.
کميته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران 
۱۹ ژانویه ۲۰۲۴
۲۹ دی ۱۴۰۲
 

 

تظاهرات بزرگ مردم کردستان عراق علیه جمهوری اسلامی 

هفتمین حملات موشکی سپاه پاسداران به محله ای مسکونی در شهر اربیل(هه ولیر) دیشب ساعت یازده و سی دقیقه به کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان  منجر شد. در مقابل این عمل جنایتکارانه  امروز سه شنبه ١٦ ژانویه مردم مبارز اربیل با برپایی تجمع اعتراضی و با شعار حکومت اسلامی تروریست تروریست جمهوری اسلامی را محکوم کردند.

مردم مبارز کردستان عراق!
هفتمین حملات موشک بالستیک سپاه پاسداران عملا زندگی شما مردم را مدام در معرض  خطر قرار میدهد و هر بار تعدادی از مردم شهر و مناطق مرزی کردستان ایران و عراق کشته و زخمی میشوند و خسارات مالی  و آوارگی زیادی به مردم تحمیل میشود. خواست بستن کنسولگری، مراکز تروریستی و جاسوسی حکومت اسلامی و بیرون راندن آنها از کردستان عراق را پیگیرانه ادامه دهید.
با اعتراضات توده ای و خیابانی و گسترش این اعتراضات در سطح سراسری و بستن کنسولگری و سفارتخانه های حکومت اسلامی جواب دندان شکنی به حکومت اسلامی بدهید.

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران
٢٦ دی ١٤٠٢
١٦ ژانویه١٤٠٢