رژیم طناب و دار جنایت دیگری آفرید!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

سحرگاه امروز دوشنبه نهم بهمن ۱۴۰۲ محسن مظلوم ۲۸ ساله، پژمان فاتحی ۲۸ ساله، وفا آذربار  ۲۹ ساله و هژیر فرامرزی ۲۹ ساله را در زندان قزل حصار کرج  کشتند.  این چهار نفر در 19 مرداد ۱۴۰۱ در منطقه سوما برادۆست نزدیک به شهرستان ارومیه دستگیر شده بودند. سه ماه آنها را شکنجه کردند و اعتراف اجباری گرفتند. ما ضمن همدردی با خانواده جان باختگان، جنایات رژیم اسلامی ایران  را محکوم می‌کنیم.

رژیم اسلامی برای ترساندن مردم آزادیخواه و کارگران حق طلب شمشیر را از رو بسته و تلاش میکند تا با دستگیری، شکنجه و اعدام چند صباحی را به عمر سراسر جنایتکارانه اش اضافه کند. این رژیم مدافع سرمایه داران در ایران با نفرت عمومی روبروست. دچار بحرانهای لاعلاج است و راهی جز سرنگونی در مقابلش نیست. 
رژیم جنایت کار اسلامی سرمایه در ایران در هفته گذشته محمد قبادلو که در خیزش انقلابی بعد از قتل حکومتی مهسا (ژینا) امینی دستگیر شده بود و فرهاد سلیمی که ۱۴ سال پیش دستگیر شده بود را کشت.  بنا به آخرین گزارش های که از طریق خانواده ها و رسانه های اجتماعی منتشر شده تعداد دیگری از زندانیان با خطر جدی مرگ روبرو هستند: انور خضری، کامران شیخه، خسرو بشارت، رضا رسایی، فرشید حسن زهی، منصور دهمرده، عباس دریس و مجاهد کورکور در زندان های اوین، قزل حصار کرج، شیبان اهواز، دیزل آباد کرمانشاه و زاهدان، در بی دادگاه های رژیم به مرگ محکوم شده اند. 
رژیم درمانده اسلامی با این اعمال جنایتکارانه اش تلاش داشته و دارد که سدی در مقابل خیزشی که از ۱۳۹۶ برای سرنگونی رژیم شروع شده و با خیزش ۱۴۰۱ و بعد از قتل حکومتی مهسا (ژینا) امینی پایه های اصلی رژیم را هدف قرار داد، ایجاد کند. اما همچنان جامعه ایران و جهانیان مشاهده می‌کنند نه دیوارهای زندان توانست مانع شعارهای خواهان پایان دادن به عمر این رژیم باشد و نه تلاش‌های رژیم برای ایجاد ارعاب توانست به اعتصاب و اعتراض کارگران، بازنشستگان، زنان و جوانان پایان دهد. 
کارگران، مردم آزاده و شریف ایران و کردستان باید علیه دستگاه کشتار و ارعاب رژیم از هر امکان و ظرفیت مناسبی متحدانه مقابله کنیم و این تنها راه خاموش کردن ماشین آدمکشی رژیم اسلامی است. 
ما از فراخوان تشکلها و نهادهای مختلف که برای فردا سه شنبه دهم بهمن مردم را به اعتصاب عمومی فراخوانده اند، حمایت می کنیم و برای گسترش هر چه بیشتر آن می کوشیم.    

سرنگون باد رژیم سرمایه داری اسلامی