علیه قتل آرمیتا با ما همراه شوید!  حکومت کودک‌کش اسلامی نابود باید گردد ویک مطلب دیگر

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران: سرانجام قاتلان اسلامی پایان زندگی آرمیتای عزیزمان را اعلام کردند. آرمیتایی که سرشار از امید و آرزو و شور زندگی بود. آرمیتا را کشتند اما سناریوی جعلی شان را مردم نقش بر آب کردند و آرمیتای ۱۶ ساله به نماد انقلاب تبدیل شد.  همه میدانند که پشت فاجعه قتل آرمیتا خامنه‌ای و اژه‌ای و رئیسی و سلامی ها و حاجی‌زاده ها هستند. اکنون نوبت ما است که خارج کشور را بر سر این قاتلان خراب کنیم.

همه جا دست به تجمعات بزرگ بزنیم و بار دیگر فریاد خشم و اعتراضمان را علیه حکومت کثافت اسلامی را در میدان‌های شهرهای جهان بلند کنیم. 

هر جا که هستید تجمع سازمان بدهید و در تجمعاتی که علیه جنایت حکومت اعلام میشود فعالانه شرکت کنید. نباید قاتلان آرمیتا را راحت بگذاریم. هرکجا که هستیم به میدان بیاییم و صدای بلند آرمیتا باشیم که صدایش توسط حکومت اسلامی خاموش شد. 

حکومت کودک کش اسلامی
حکومت ضد زن اسلامی
حکومت ضد بشر اسلامی نابود باید گردد!

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران
۸ اکتبر ۲۰۲۳


یکشنبه ۷ آبان: تجمعات بازنشستگان در شهرهای مختلف و چند اعتراض دیگر
امروز هفتم آبان ماه  بازنشستگان تامین اجتماعی همچون یکشنبه های گذشته علیه فقر و گرانی و برای پیگیری مطالباتشان در شهرهای کرمانشاه، شوش، اهواز، دزفول مقابل ساختمان تامین اجتماعی تجمع کردند.
در کرمانشاه بازنشستگان در حالیکه بنرهای اعتراضی خود را بدست گرفته بودند و بر روی آن رئوس خواستهایشان نقش بسته بود، با تجمع و شعاردهی های اعتراضی بر تداوم اعتراضات و اتحاد بخش های مختلف بازنشستگان تاکید داشتند.
بازنشستگان شوش با سر دادن سرود "زیر باز ستم نمیکنیم  زندگی، جان فدا میکنیم در ره آزادگی" و فریاد "مشکل ما حل نشه یکشنبه ها تکرار میشه" ، بر تداوم اعتراضات خود تاکید کردند.
در این روز همچنین بازنشستگان فولاد  اصفهان و تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتی و عدم رسیدگی به خواسته‌هایشان تجمع داشتند. در اصفهان بازنشستگان با شعار فولادی داد بزن حقتو فریاد بزن و شعار " بیست و یکم تو تهران، وعده دیدار ما"  قرار  تجمع بعدی خود را گذاشتند. درمان رایگان، همسانسازی حقوقها و افزایش سطح آنها، پرداخت معوقات سال ۱۴۰۰ از جمله خواستهای فوری آنهاست.  بازنشستگان نبض پر تپش  انقلاب هستند. از خواستها و مبارزاتشان وسیعا حمایت کنیم.  
در این روز همچنین شماری از معلولان دراعتراض تعرض معیشتی برنامه هفتم توسعه حکومت از جمله عدم اجرای ماده ۲۷ قانون معلولان و وخیم تر شدن وضع معیشتی و درمانی خود  بار دیگر مقابل  سازمان برنامه و بودجه تجمع داشتند.
یک حرکت اعتراضی دیگر اعتصاب کارگران کارخانه‌ی شکلات سازی شونیز تبریز (شرکت صنعتی داداش برادر) است که در روز گذشته ششم آبانماه در اعتراض به عدم افزایش حقوق و وضعیت بد معیشتی خود دست از کار کشیدند و در محوطه‌ی شرکت تجمع کردند. در این روز همچنین کارگران خدمات شهری شهرداری ایلام بخاطر عدم پرداخت دستمزدهایشان مقابل دادسرای عمومی و انقلاب تجمع داشتند.
حزب کمونیست کارگری ایران
۷ آبان  ۱۴۰۲،  ۲۹ اکتبر  ۲۰۲۳