بهروز سورن: اطلاعیه و توضیح یک مورد ضروری

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

دوستان گرامی درود به شما! چند روز قبل مطلبی برای انتشار و ملاحظه دوستان فرستادم که متن آن در بسیاری از رسانه ها نیز منتشر شد. همراه متن عکسی بود که موضوع نوشتار را نیز بخشا در برگرفته بود. پس از انتشار آن دوستانی تذکر دادند که این تصویر فتوشاپ است. تردیدها بالا گرفت و از سوی رسانه ای حکومتی مطلبی در اینمورد منتشر شد و مدعی که تصویر مربوط به دستگیری سارقان مسلح بانک مسکن سپاهان اصفهان است که در گذشته صورت گرفته است. این تصویر پیش از این توسط گلشیفته فراهانی نیز منتشر شده است که مورد خطاب این سایت قرار گرفته است.

قطعا جنبش انقلابی مردم کشورمان نیازمند تصاویر فتوشاپ و جعلی نیست و نباید مورد استفاده نیروهای اصیل, آزاد و مستقل انقلاب ایران قرار گیرد. هزاران فیلم و تصویر بمراتب وحشتزای دیگر از اقدامات جنایتکارانه و هولناک مزدوران هر روزه اقدامات وحوش سرسپرده آنان را ثبت و جهانی میکند و دنیا شاهد اعمال ضد انسانی و سرکوبگرانه جمهوری است.
اینکه این اسلحه روی گردن یک سارق که خود قربانی نظام فاسد است قرار داشته یا روی شاهرگ آن دختر جوان در اصل موضوع که نکبت جمهوری اسلامی رفتنی است, تغییری ایجاد نمیکند. از انتشار چند عکس فتوشاپی دامان خونین نیروهای سرکوب رژیم پاک نمیشود. مردم کشورمان داغ هزاران فرزند خود را دارند که با شلیک مستقیم به سرشان جان باختند و یا در بیدادگاههای آن به اعدام محکوم شدند. این رژیم نه تنها دختران و پسران جوان که کودکان را نیز بقتل رسانده و تا آخرین لحظات حکومتش میرساند. ظرفیتهای ضد بشری آنها بر همه روشن است و اینروزها در اوج خود می باشد.
همه میدانند که مزدوران نظام در شبکه های اجتماعی بیکار ننشسته اند و ترفندهای بسیاری را برای خدشه دارکردن خروش نوین مردم کشورمان بکار میبرند و بسختی مشغول دامن زدن به تردیدها هستند و تاکنون اقدامات بسیاری را در این زمینه انجام داده اند.
اما هیچیک از این حقایق نبایستی مانع از هوشیاری من و ما و رسانه های مستقل و ازاد شود. مسئولیت شناسی و صداقت در کار رسانه ای آزاد بسیار با اهمیت است. در این زمینه حیاتی امکان خطا نیز هست و این توضیح و پوزش را ضروری دانستم.
بامید فردایی آزاد و پر از عدالت برای مردم کشورمان

بهروز سورن
26.11.2022