پشتیبانی از تظاهرات ایرانیان در نیویورک علیه حضور ابراهیم رئیسی در سازمان ملل متحد

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

طبق اخبار رسیده قرار است آقای ابراهیم رئیسی عضو هیات مرگ سال 1367 که هزاران زندانی سیاسی را به جوخه های اعدام سپرد و امروز رئیس جمهور نظام جهل و جنایت و فساد جمهوری اسلامی است در 21 سپتامبر 2022 در مقر سازمان ملل متحد حضور یابد. برای اعتراض به حضور وی فعالان سیاسی در نیویورک و حومه مدتی است که در پی سازماندهی تظاهرات میباشند. به دنبال اقدامات تروریستی جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف جهان، افشاگری های فعالان سیاسی و حقوق بشری خارج از کشور و همچنین تصویب قوانین بین المللی مبنی بر امکان تعقیب جرائمی مانند جنایات جنگی،

جنایت علیه بشریت و غیره در کشورهای عضو سازمان ملل و پذیرش و تصویب این قانون در برخی دموکراسی ها، آقای حمید نوری به اتهام جنایت جنگی به علت شرکت در اعدامهای سال 67 و جنایتکارانی از سوریه و رواندا، به ترتیب در کشورهای سوئد، آلمان و فرانسه بازداشت و محاکمه شدند.
با صف بندی جدید دموکراسی ها در مقابل دیکتاتوری ها که در جهان امروز شاهد آنیم انتظار میرود که این روند تشدید و جنایتکاران بیشتری بازداشت و در مقابل دادگاه قرار گیرند. هنگامی که آقای رئیسی در اجلاس تغییرات اقلیمی در گلاسکو اسکاتلند از ۳۱ اکتبر تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ شرکت نکرد، بسیاری علت را ترس وی از بازداشت دانستند. اما امروز شاهد آنیم که وی میخواهد به نیویورک مسافرت کند. حال آنکه او یکی از اعضاء جمع 4 نفره هیات مرگی بوده است که یکی از بزرگترین جنایتها علیه مردم ایران در تاریخ معاصر را باعث و به عبارت دیگر مرتکب جنایت علیه بشریت شده است.
تظاهرات علیه رئیسی اما فقط به دلیل جنایات خود او نیست. حضور آقای محمود احمدی نژاد به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در 21 سپتامبر 2012 (۱ مهر ۱۳۹۱) نیز با اعتراض گسترده ایرانیان در نیویورک روبرو شد زیرا که او نماینده رژیم جهل و جنایت جمهوری اسلامی بود.
رئیسی نیز نماینده رژیم جهل و جنایت و فساد جمهوری اسلامی ایران است. رژیمی که میهن ما را به مرز نابودی کشانده، مردم ما را دچار فقر و فلاکتی کم نظیر کرده و با ندانم کاری و ایدئولوژی صدور انقلاب باعث جنگ ایران و عراق شده که به کشته شدن یک میلیون انسان ایرانی و عراقی و نابودی زیرساختهای هر دو کشور گردیده است.
جمهوری اسلامی حکومت اعدام است. دهها هزار تن از فرزندان برجسته میهن ما را که حاضر به سکوت در مقابل جنایات آن نبوده اند اعدام کرده، به زندان انداخته، شدیدترین شکنجه ها را در مورد ایشان اعمال کرده و میکند.
رئیسی نماینده رژیمی است که ملت ایران را گروگان گرفته و با رفتارهای ضد انسانی خود به سبک اشرار سرگردنه اتباع خارجی و هموطنان دو تابعیتی ما را برای اعمال فشار به کشورهای خارجی و گرفتن پول گروگان میگیرد.
رژیمی استبدادی که ثروتهای ملی ایران چه مالی و چه انسانی را هر روز بیشتر به باد میدهد. فقط برای حفظ قدرت خود این ثروتها را به روسیه و چین وامیگذارد و دست آنها را در امور اقتصادی و سیاسی کشورمان باز گذارده و عملا کشور ما را به مستعمره آنها تبدیل کرده است.
به این ترتیب رئیسی نماد جنایت و ضدیت با بشریت است. چنین فردی نه تنها نباید در مقر سازمان ملل متحد سخنرانی کند، بلکه باید بازداشت گردد و بخاطر جنایاتی که مرتکب شده محاکمه شود.
بنابراین از کلیه هموطنان، سازمانهای سیاسی و حقوق بشری انتظار داریم که از تظاهرات ایرانیان در نیویورک بویژه فعالان سیاسی در نیویورک و حومه در روز 21 سپتامبر پشتیبانی کنند.

سازمانهای جبهه ملی ایران در خارج از کشور
23 شهریور 1401 برابر 14 سپتامبر 2022
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
http://www.iranazad.info