حراج های بزرگ و غارت اموال عمومی در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران. 

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

همکاران گرامی در شرکت واحد، مدیرعامل حکومتی و حزب الهی شرکت واحد کماکان در حال تیشه زدن به ریشه شرکت است و اموال و زمینهای شرکت واحد را دارد بدون هرگونه پاسخگویی یک به یک زیر قیمت کارشناسی واگذار میکند. اول سامانه جانبازان و معلولین، دوم فروشگاه تعاونی مصرف، و همانطور که در فیلم ضمیمه می بینید منطقه یک قدیم  و پارکینگ واحد گشت مرکز  به شهرداری منطقه 4برای دسترسی به  اتوبان امام علی را بدون هیچ  مجوزی واگذار کرده است.     

همکاران در پیامهای ارسالی در اینمورد پرسیده اند: «آقای مدیر حراست، شما چقدر خودتو فروختی. آقای رئیس بازرسی شما چی؟؟ خودتان اعتراف کنید. الان که این همه پول از بابت حراج منابع و‌ اموال عمومی وارد حساب های شخصی شما شده، حداقل کاری که میتونید بکنید معوقات و مطالبات کارگران را پرداخت کنید، و طرح  طبقه بندی را اجرا کنید.  با این همه زمین که شما فروختی، حداقل کاری که برای پرسنل می‌کردید کارگران را صاحب مسکن می‌کردی یا به تعاونی مسکن اعتبار می‌دادید که کارگرانی که فاقد مسکن هستند صاحب مسکن بشند و یا پروژه های نیمه کاره را تکمیل و تحویل میدادید…،.آقای مدیرعامل، شما که کار اجرایی بلد نیستی، مثل اون شهردار بی لیاقت و دیگر عوامل اجرایی، باعث از بین رفتن حق و حقوق  عامه کارگران بیش از پیش شده اید.  آقایان. مدیرعامل. آقای مدیر حراست، آقای مدیر بازرسی، این که شما اموال شرکت واحد را به حراج گذاشتید، بدانید که این حق الناس و حتما همه شما و خانواده هاتون در آینده و شایدم در حال درگیر آن خواهید شدو نفرین کارگران برای  خانواده هاتون و خودتان بدرقه راهتان خواهد بود.»

همکاران:
تا کنون همگی بارها در مورد چپاول اموال شرکت واحد توسط کارفرما و‌ عوامل آنها هشدار داده ایم. گفته ایم که جلوی فروش املاک شرکت واحد را باید گرفت؛ گفته ایم باید از تمام ظرفیت های ممکن اعم از شکایت، اعتراض، و اعتصاب برای جلوکیری از تاراج و نابودی اموال عمومی که متعلق به همه شهروندان است استفاده کنیم. تاراج اموال عمومی از جمله در شرکت واحد و‌ گسترش خصوصی سازیها نه تنها برای کارگران بلکه برای کلیه مردم عادی تنها ضرر و زیان و‌ کاهش خدمات عمومی و قابل دسترس بهمراه داشته و خواهد داشت. همانطور که دائما تاکید کرده ایم، تنها با اتحاد کلیه همکاران و تلاش متشکل و جمعی قادر خواهیم شد در مقابل این همه فساد و‌ دزدی و‌ غارت اموال عمومی ایستادگی کنیم.

 

چاره کارگران وحدت و تشکیلات مستقل از کارفرما و‌ دولت و ‌کلیه نهادهای وابسته و حراستی و ‌اطلاعاتی از جمله شورای اسلامی کار و‌ «خانه‌ کارگر» است.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
۱۶ آذر ۱۴۰۲

‏https://www.instagram.com/vahedsyndica/
‏https://twitter.com/VahedSyndicate
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
https://t.me/vahedsyndica
@Vahed_Syndicac