اخباروگزارش های کارگری 7 اسفند ماه 1401

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

- اعتصاب وتجمع کارگران ذوب آهن أصفهان برای افزایش حقوق منجمله بروز کردن طرح طبقه‌بندی مشاغل بازداشت ده‌ها نفر از کارگران ذوب‌آهن اصفهان و تداوم فضای امنیتی بر مجتمع - بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران در حمایت از فراخوان تجمع بازنشستگان ۹ اسفند - سومین یکشنبه اعتراضی کارگران بازنشسته ومستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نسبت به سطح نازل حقوق وعدم همسان سازیش،عیدی کارمندی(مبلغ ناچیز یک میلیون و هشتصد هزار تومانی) وعدم برخورداری از درمان رایگان باتجمع دراصفهان، اهواز، شوش،شوشتر،کرمان و کرمانشاه

- تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد اصفهان
- دومین روزتجمع اعتراضی جمعی از کارگران کشت وصنعت هفت تپه نسبت به عدم پاسخگویی به مطالبات منجمله همسان سازی نشدن حقوق
- اعتصاب کارگران شهرداری لالی دراعتراض به عدم پرداخت 5 ماه حقوق و 9 ماه حق بیمه وتجمعشان دراین شهرداری
- اعتصاب کارگران پروژه‌ای شاغل در نیروگاه سبلان اردبیل
- تجمع اعتراضی کارگران شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه أصفهان نسبت به عدم پاسخگویی به مطالبات
- تجمع کشاورزان الباجی خوزستان برای گرفتن حقابه
- کانون صنفی معلمان استان بوشهر:هفتم اسفند ماه روز وکیل گرامی باد
- تجمع اعتراضی علیه مجازی شدن دانشگاه ها
- احضار حداقل ۲۰ تن از دانشجویان دانشگاه مدنی آذربایجان به کمیته انضباطی و جو امنیتی و خفقان در دانشگاه
- تهدید به اخراج دانشجویان دختر از خوابگاه به بهانه‌های واهی در دانشگاه علامه
- سرکوب از کمیته‌ی انضباطی تا مشاوره‌ی اجباری
- مشاوره‌ی اجباری اینبار در دانشگاه سوره
- یا سکوت می‌کنید یا تعلیق می‌شوید
- کامران ساختمانگر فعال کارگری آزاد شد
- پیام تبریک انجمن صنفی معلمان فارس به مناسبت آزادی محمود ملاکی
*******
*اعتصاب وتجمع کارگران ذوب آهن أصفهان برای افزایش حقوق منجمله بروز کردن طرح طبقه‌بندی مشاغل
روز شنبه 6 اسفند، کارگران ذوب آهن أصفهان برای افزایش حقوق منجمله بروز کردن طرح طبقه‌بندی مشاغل دست به تجمع دراین مجتمع زدند.

تجمع کنندگان به خبرنگاررسانه ای گفتند: درآمد کارگران به اندازه‌ای نیست که معاش‌شان تامین شود به همین دلیل درخواست بازنگری در اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل را داریم تا همه بتوانند از مزایای اجرای این قانون استفاده کنند.
بازداشت ده‌ها نفر از کارگران ذوب‌آهن اصفهان و تداوم فضای امنیتی بر مجتمع
بنابر گزارش‌های رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران، حوالی ساعت ۴ صبح امروز یکشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۱، با کاهش تعداد کارگران تجمع کننده، نیروهای امنیتی و گارد ویژه به کارگران یورش برده و ده‌ها نفر از کارگران را بازداشت کرده و با خود برده‌اند.
بنابر گفته‌ی کارگران تاکنون نیز گوشی‌های تلفن بازداشت‌شدگان خاموش می‌باشد و از وضعیت آنها اطلاعی در دست نیست.
حدود ۹۰۰ نفر از کارگران بخش‌های کوره بلند، راه‌آهن، نورد، فولادسازی و کُک سازی از مجتمع ذوب‌آهن اصفهان صبح روز شنبه ۶ اسفند در اعتراض به عدم تحقق وعده‌های مدیریت مجتمع دست به اعتصاب زده و در محوطه شرکت تجمع برپا کردند.
این تجمع که در طول شب هم ادامه داشت مورد سرکوب نیروهای گارد ویژه و حراست شرکت قرار گرفت و حضور نیروهای امنیتی هم‌اکنون هم در مجتمع ادامه دارد و از این جهت کارگران ناچار به برگشتن به شیفت‌های کار خود شده‌اند.
کارگران ذوب‌آهن اصفهان پیشتر نیز چندین بار با خواست افزایش دستمزد و اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل دست به اعتصاب زده بودند که مدیریت شرکت و نماینده شستا وعده اجرای این خواسته‌ها را اعلام کرده بودند. اما پس از گذشت ۳ ماه هنوز این وعده‌ها محقق نشده است.
اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۷ اسفند ۱۴۰۱
تداوم فضای شدید امنیتی در ذوب‌آهن اصفهان
بنابر آخرین اخبار رسیده به اتحادیه آزاد کارگران ایران تا هم‌اکنون، شامگاه یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱، تعداد چند صد نفر از نیروهای انتظامی و گارد ویژه هنوز در محوطه مجتمع ذوب‌آهن اصفهان حضور دارند و با رژه‌ی موتوری درصدد تشدید فضای رعب و وحشت میان کارگران معترض هستند.
مأموران امروز نیز به شناسایی و بازداشت تعدادی از کارگران اقدام نموده‌اند. بطوریکه جمعی از کارگران که از سمت بخش‌های آگلومراسیون و کک‌سازی و نورد قصد تداوم تجمع داشتند را مورد حمله قرار دادند و متفرق کردند.
کارگران ذوب‌آهن اصفهان در تماس با اتحادیه آزاد کارگران ایران گفتند که هنوز از وضعیت همکاران بازداشت شده بی اطلاعی هستند و بخاطر پراکندگی کارگران بازداشتی از بخش‌های مختلف مجتمع، تعداد دقیق و اسامی آنها در دست نیست.
اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۷ اسفند ۱۴۰۱
*بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران در حمایت از فراخوان تجمع بازنشستگان ۹ اسفند
همکاران گرامی
در روزهایی که تورم به صورت روزانه در حال رشد بوده و شاهد افزایش نرخ همه کالاها و خدمات به صورت روزانه هستیم و از طرف دیگر مسئولان اقتصادی کشور قادر به کنترل تورم افسار گسیخته نیستند.
این شرایط باعث کاهش قدرت خرید برای اکثریت مردم شریف شده و ادامه زندگی حداقلی را برای قشر بازنشسته بسیار دشوار نموده ضمنا وعده "همسان‌سازی حقوق بازنشستگانِ" هم به بوته فراموش سپرده شده است
در نتیجه‌ی این شرایط نابسامان فراخوانی برای تجمع ۹ اسفند توسط گروه های بازنشستگان صادر گردیده است.
شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، ضمن حمایت همه جانبه از فراخوان تجمع ۹ اسفند خواهان اجرای کامل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری می‌باشد. در پایان از همه همکاران بازنشسته و شاغل تقاضا داریم در این تجمع شرکت کنند
شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران
*سومین یکشنبه اعتراضی کارگران بازنشسته ومستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نسبت به سطح نازل حقوق وعدم همسان سازیش،عیدی کارمندی(مبلغ ناچیز یک میلیون و هشتصد هزار تومانی) وعدم برخورداری از درمان رایگان باتجمع دراصفهان، اهواز، شوش،شوشتر،کرمان و کرمانشاه
روزیکشنبه 7 اسفند، کارگران بازنشسته ومستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سومین یکشنبه اعتراضیشان نسبت به سطح نازل حقوق وعدم همسان سازیش،عیدی کارمندی(مبلغ ناچیز یک میلیون و هشتصد هزار تومانی) وعدم برخورداری از درمان رایگان دست به تجمع مقابل سازمان اجتماعی دراهواز،رشت، شوش،شوشتروکرمان زدند.

شعارها:
«بازنشسته بپاخیز برای رفع تبعیض»
«مشکل بازنشسته پس کی می خواد حل بشه»
« نه مجلس نه دولت نیستند بفکر ملت»
«رئیسی دروغگو حاصل وعده هات کو»
«سوریه را رها کن فکری به حال ما کن»
«دولت بی کفایت استعفا استعفا»
«موسوی دروغگو استعفا استعفا»
«کجای این عدالته دستش تو جیب ملته»
«حسین حسین شعارشون دروغ ودزدی کارشون»
«دولت خیانت می کند مجلس حمایت می کند»
گزارش رسانه ای شده: بازنشستگان تأمین اجتماعی خواستار رسیدگی به وضع معیشتی خود شدند
بازنشستگان کارگری در برخی از استان‌ها خواستار رسیدگی به وضعیتِ معیشتی خود و اجرای باقیمانده همسان‌سازی شدند.
صبح امروز، یکشنبه7 اسفند، بازنشستگان کارگری در شوش، شوشتر، اهواز، کرمان و چند شهر دیگر به شرایط بد معیشتیِ خود در مقابل ادارات تامین اجتماعی اعتراض کردند.
مستمریِ پایین، عیدی ناچیز یک میلیون و هشتصد هزار تومانی، عدم اجرای باقیمانده همسان‌سازی، عدم اجرای ماده 96 و 111 تامین اجتماعی از مهم‌تریم موضوعاتِ مورد درخواست این بازنشستگان است.
*تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد اصفهان
امروز یکشنبه ۷ اسفندماه ۱۴۰۱، جمعی از بازنشستگان صنایع فولاد اصفهان در اعتراض به عدم رسیدگی به مشکلاتشان مقابل ساختمان صندوق بازنشستگی فولاد اصفهان دست به تجمع زدند.
منبع:کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران
*دومین روزتجمع اعتراضی جمعی از کارگران کشت وصنعت هفت تپه نسبت به عدم پاسخگویی به مطالبات منجمله همسان سازی نشدن حقوق
روز یکشنبه 7 اسفند برای دومین روز متوالی،جمعی از کارگران کشت وصنعت هفت تپه برای اعتراض به عدم پاسخگویی به مطالبات منجمله همسان سازی نشدن حقوق دست به تجمع دراین مجتمع زدند.
گزارش منتشره بقلم یک نفر درشبکه های اجتماعی:
دومین روز از اعتصاب و اعتراض در هفت تپه!
با سلام. امروز یکشنبه - ۷ اسفند ۱۴۰۱ دومین روز تجمع اعتراضی ما در هفت تپه با حضور بیش از ششصد همکار برگزار شد. فردا سومین روز را باشکوه تر برگزار خواهیم کرد.
امروز پس از تجمع مقابل امور اداری همکاران به سراغ مسئول حراست (معلی) رفته و در اعتراض او را از دفترش بیرون کشیدند. همه همکارا به این وعده های سرکاری و فریب اعتراض دارند. به همه ادارات شهر و استان و مسئولان هشدار میدیم که دست از بازی شورای اسلامی بردارند و هر چه زودتر موارد زیر را بدون قید و شرط و کلک اجرایی کنند. در همه ادارات و بخش ها درخواست میشود فردا در تجمع مقابل مدیریت شرکت داشته باشید.
بخش هایی از مطالبات ما :
۱ -بازگشت به کار اسماعیل بخشی
۲-همسان سازی بدون قید و شرط
۳-دخالت نکردن بی جای مدیران فاسد توسعه در مدیریت شرکت هفت تپه
۴-تعیین تکلیف همکاران فصلی
۵-منازل سازمانی
درهمین رابطه: تجمع اعتراضی جمعی از کارگران کشت وصنعت نیشکر هفت تپه نسبت به عدم همسان سازی حقوق مقابل ساختمان مدیریت
روز شنبه 6 اسفند، جمعی از کارگران کشت وصنعت نیشکر هفت تپه برای اعتراض به عدم همسان سازی حقوق مقابل ساختمان مدیریت تجمع کردند.
*اعتصاب کارگران شهرداری لالی دراعتراض به عدم پرداخت 5 ماه حقوق و 9 ماه حق بیمه وتجمعشان دراین شهرداری
از هفته پیش ، کارگران شهرداری لالی برای انعکاس هرچه بیشتر صدای اعتراضشان نسبت به عدم پرداخت 5 ماه حقوق و 9 ماه حق بیمه در اعتصاب هستند وکارگران بخش نظافت شهری از جمع آوری زباله ها از سطح شهر خودداری می کنند.
این کارگران روز شنبه 6 اسفند هم دست به تجمع در شهرداری این شهر در استان خوزستان زدند.


*اعتصاب کارگران پروژه‌ای شاغل در نیروگاه سبلان اردبیل
روز شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱، کارگران پروژه‌ای شرکت نصب نیرو شاغل در نیروگاه سبلان اردبیل در اعتراض به عدم پرداخت ۳ ماه حقوق معوقه دست به اعتصاب زده و در محوطه کارگاه تجمع کردند.

برگرفته از کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران
*تجمع اعتراضی کارگران شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه أصفهان نسبت به عدم پاسخگویی به مطالبات
بنابر اخبار منتشر شده همکاران شاغل در شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه اصفهان امروز یکشنبه ۷ اسفند با تجمع مقابل این شرکت خواهان رسیدگی به مطالبات خود شدند.
منبع:شورای سازماندهی اعتراضات کارگران پیمانی نفت
*تجمع کشاورزان الباجی خوزستان برای گرفتن حقابه
امروز یکشنبه ۷ اسفند جمعی از کشاورزان روستای الباجی که در مسیر بین اهواز-اندیمشک واقع شده است برای گرفتن حقابه‌ی خودشان دست به تجمع زدند. خشکسالی سال‌هاست که کشاورزان خوزستان را تحت فشار قرار داده و اوضاع همواره در حال بدتر شدن است.

منبع: کانال اتحادیه آزاد کارگران ایران
*کانون صنفی معلمان استان بوشهر:هفتم اسفند ماه روز وکیل گرامی باد
کانون صنفی معلمان استان بوشهر ، این روز را به تمامی وکلای باشرافت و بطور خاص به جناب آقایان عادل مقدس، حسین تاج، امیر رئیسیان فیروزآباد، رامین صفرنیا، حجت صالحی، مسلم روئین که طی چندین سال اخیر با پذیرش خطر و بدون چشم داشت مالی وکالت پرونده معلمان در استان بوشهر را بعهده گرفته‌اند تبریک عرض می‌کند. در ضمن هرگونه تعرض به ساحت وکالت و وکلا را محکوم می‌نماییم.
کانون صنفی معلمان استان بوشهر
هفتم اسفندماه ۱۴۰۱
*تجمع اعتراضی علیه مجازی شدن دانشگاه ها
دوشنبه ساعت ۱۲:۳۰ پردیس مرکزی--روبروی فنی
دوشنبه ساعت ۷ شب کل خوابگاهای دانشگاه تهران ( کوی، فاطمی و ....)

*احضار حداقل ۲۰ تن از دانشجویان دانشگاه مدنی آذربایجان به کمیته انضباطی و جو امنیتی و خفقان در دانشگاه
طی هفته‌ گذشته حداقل ۲۰ تن از دانشجویان دانشگاه مدنی آذربایجان با اتهاماتی چون "اخلال، ایجاد وقفه یا مزاحمت برای کلیه‌ی امور و برنامه‌های دانشگاه"، "عدم رعایت شئون دانشجویی"، "توهین به شعائر و مقدسات اسلامی یا ملی، ادیان رسمی کشور یا ارتکاب اعمالی بر ضد نظام جمهوری اسلامی (مانند فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک به طور شفاهی یا کتبی از طریق شعارنویسی، پخش اعلامیه و فضای مجازی و...)" و "ایجاد و شرکت در بلوا و آشوب" به کمیته انضباطی فراخوانده شدند.
بنا بر گزارشات واصله، دانشجویان به دلیل شکایت حراست دانشگاه به کمیته انضباطی احضار شده‌اند، با این حال مسئولان مستنداتی برای احضارها و طرح اتهامات به آنها ارائه نکردند‌. علاوه بر این، لیلی حسنی اسکویی، دبیر کمیته انضباطی دانشگاه، با فحاشی، توهین و تهدید دانشجویان به تعلیق و اخراج، اقدام به ارعاب آن‌ها کرده است. این استاد گروه ریاضی یا به عبارت دقیق‌تر بازوی سرکوب در دانشگاه دانشجویان را به رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور منتسب کرده است. و در پی پرونده‌سازی دروغین برای دانشجویان است.
*تهدید به اخراج دانشجویان دختر از خوابگاه به بهانه‌های واهی در دانشگاه علامه
بار دیگر دانشگاه با از سرگیری روند تهدید و ارعاب دانشجویان نشان داد که از هیچ فرصتی برای اثبات رویکرد سرکوبگرانه‌ی این سیستم دریغ نمی کند؛ طی این چند روز باز هم شاهد بودیم که دانشگاه علامه با بهانه و شیوه ای جدید اقدام به سرکوب دانشجویان خوابگاهی کرده است.
دانشگاه با متهم کردن بی مورد تعدادی از دانشجویان دختر به سرپیچی از قوانین خوابگاه، آنها را مجبور به امضای برگه تعهد کرده و دانشجویان در صورت امتناع از پذیرش این اتهامات بی پایه و اساس تهدید به اخراج از خوابگاه، احضار و تماس با خانواده و عدم امکان دسترسی به سامانه جهت تمدید اتاق های خود شده اند.
گویا برای معاونت دانشجویی مسائلی از جمله بهداشت ضعیف، کمبود امکانات ورزشی و غذای بی کیفیت خوابگاه ها فاقد اهمیت بوده و تنها پیگیر مسائلی هستند که حاصلی جز تنش و فشار روانی برای دانشجویان ندارد‌.
مدت هاست که به لطف مسئولین دانشگاه ، دانشجویان هر روزه متحمل این تنش ها و فشارهای روانی بوده و حالا این اتهامات دروغین و برخورد مسئولین بیش از پیش مخل آرامش آنها شده است‌.
با اینکه سابقا شاهد نتایج هولناک این تهدیدات و فشارها از جمله خودکشی دانشجو بوده ایم مسئولین همچنان مصرانه به راه و روش خود در جهت ارعاب و آزار دانشجویان پایبندند.
مسئولین باید بدانند که دانشجویان سکوت نکرده و هیچ ظلمی را برنمی تابند. ایستادگی در برابر هر نوع سرکوب از سوی سیستم دانشگاه، وظیفه‌ی همه‌ی دانشجویان بوده و دانشجویان طی چندماه اخیر به خوبی نشان داده اند که از عهده‌ی این وظیفه‌ی‌ خطیر برخواهند آمد.
*سرکوب از کمیته‌ی انضباطی تا مشاوره‌ی اجباری
دانشگاه شیراز این‌بار در یک اقدام توهین‌آمیز برای دانشجویانی که با حجاب اجباری مقابله می‌کردند، احضاریه‌ی مشاوره‌ی اجباری ارسال کرده‌است.
این اقدام جدید که ذیل "کمیته‌ی صیانت از شئون دانشگاهی دانشگاه شیراز" انجام شده است، قصد دارد مبارزه برای آزادی‌ دانشجویان را تقیل داده و سرکوب کند.
*مشاوره‌ی اجباری اینبار در دانشگاه سوره
دانشگاه سوره امروز طی اقدامی توهین‌آمیز پیامکی با محتوای دعوت کارگاه‌های گفتگوی فرهنگی اجباری برای برخی از دانشجویان ارسال کرده است. در پی این پیامک با دانشجویان از طرف واحد مشاوره‌ی دانشگاه برای شرکت در کارگاه‌های کنترل هیجان و خشم‌ تماس گرفته شد.
گفته می‌شود معاونت فرهنگی دانشگاه که در صدد به جریان انداختن پرونده‌های انضباطی دانشجویان و سرکوب حداکثری انان است، لیستی از اسامی دانشجویان در اختیار واحد مشاوره قرار داده است و بر اساس این لیست با دانشجویان تماس گرفته می‌شود. این اقدام که اقدامی توهین‌آمیز و در جهت سرکوب و برچسب‌زنی به دانشجویان است، محکوم و توجیه‌ناپذیر است.
*یا سکوت می‌کنید یا تعلیق می‌شوید
بنا بر اخبار واصله در پی اعتراض به بی‌کفایتی رییس دانشگاه و معاونت دانشجویی و فرهنگی بیش از ۳۰ تن از دانشجویان دانشگاه خیلج فارس بوشهر به اتهام توهین به ریاست دانشگاه و حضور فعال در تجمعات و از عاملین تعطیلی کلاس‌ها، حکم‌های یک و دو ترم تعلیق از تحصیل دریافت‌ کرده‌اند.
گفته می‌شود تعدادی از این دانشجویان در ترم گذشته در کمیته‌ی انضباطی منع موقت از تحصیل شده‌اند که با ضمانت پروند‌ه‌ی ایشان بسته شده بود، در ترم جاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، آقای دیندارلو، مجددا این پرونده‌ها را بدون توضیح و دلیل مشخصی به جریان انداخته است و حکم نهایی تعلیق ابلاغ شده است.
دانشجویان دانشگاه خلیج فارس خواستار روشن شدن ابعاد ماجرا، پیگیری هر چه سریع تر ماجرا، رفع حکم تعلیق دانشجویان و پاسخگویی شخص جناب دیندارلو هستند.
گفتنی است علیرغم اخبار منتشر شده مبنی بر عفو و بسته شدن پرونده‌های انضباطی، نه تنها هر روز شاهد احکام تعلیق و محرومیت از تحصیل دانشجویان هستیم، بلکه ابعاد و اشکال جدیدی از سرکوب را در دانشگاه‌های مختلف مشاهده می‌کنیم.
*کامران ساختمانگر فعال کارگری آزاد شد
عصر شنبه ۶ اسفندماه در ادامه تخفیف در مجازات و آزادی زندانیان سیاسی، کامران ساختمانگر فعال کارگری پس از ١۴٩ روز بازداشت از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.
کامران ساختمانگر فعال کارگری روز پنج‌شنبه ٧ مهرماه در هجوم نیروهای امنیتی به منزلش، پس از ضرب وشتم ربوده و به بازداشتگاه اداره اطلاعات منتقل شده بود.
کامران ساختمانگر پیش‌تر در تاریخ ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۸ توسط نیروهای امنیتی در شهر سنندج بازداشت و در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۸ پس از پایان بازجویی‌ها به زندان مرکزی شهر سنندج منتقل شده بود. وی نهایتاً در تاریخ ۷ آذرماه ۱۳۹۸ با تودیع قرار وثیقه تا پایان مراحل دادرسی از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.
آقای ساختمانگر در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ توسط شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج از بابت اتهام “عضویت در یکی از احزاب مخالف نظام” به ۵ سال حبس تعزیری و از بابت اتهام “تبلیغ علیه نظام” به یک سال حبس تعزیری محکوم شد. با استناد این حکم فروردین ماه ۱۴۰۰ توسط دادگاه تجدید نظر استان کردستان عیناً تایید شد و در تاریخ ۱ آذرماه ۱٤٠٠ نیز درخواست اعاده دادرسی آقای ساختمانگر در دیوان عالی کشور رد شد.
اتحادیه آزاد کارگران ایران آزادی کامران ساختمانگر را به وی و خانواده‌اش تبریک گفته و خواستار آزادی تمامی کارگران زندانی و زندانیان سیاسی است.
اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۷ اسفند ۱۴۰۱
*پیام تبریک انجمن صنفی معلمان فارس به مناسبت آزادی محمود ملاکی
محمود ملاکی بازرس کانون صنفی معلمان استان بوشهر پس از ۷۰ روز بازداشت، روز شنبه ۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ با قید وثیقه آزاد شد.
انجمن صنفی معلمان فارس آزادی این همکار شجاع و مطالبه گر را خدمت این معلم شریف و آزاداندیش، خانواده محترم شان، همچنین همکاران گرامی استان بوشهر و جامعه معلمان کنشگر ایران تبریک گفته و امیدوار است به زودی شاهد آزادی تمام معلمان بازداشتی و زندانی و مختومه شدن پرونده معلمان و فعالان صنفی باشیم.
انجمن صنفی معلمان فارس
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید