تشکیل صندوق حمایت از کارگران اعتصابی و کارگران زندانی

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

با توجه به اینکه بخشهائی از مراکز کارگری در اعتصاب هستند و اعتصابات کارگری رو به گسترش است کمپین برای آزادی کارگران زندانی (فری دم ناو) صندوق همبستگی مالی با کارگران ایران را تشکیل میدهد. برای اینکه مشکل اقتصادی و معیشتی مانع اعتصاب و تداوم آن نشود تشکیل این صندوق ضروری و اضطراری است. این صندوق مشخصا برای کمک به کارگرانی تشکیل میشود که اعلام اعتصاب میکنند و جهت تداوم اعتصاب خود نیاز به کمک مالی دارند. این صندوق برای کمک به خانواده های کارگران زندانی و کاهش نگرانی کارگران در پیشبرد مبارزه و اعتصاباتشان تشکیل میشود.

فری دم ناو تلاش میکند این کمک ها را از کانال های ارتباطی اجتماعی امن و به کمک خود کارگران اعتصابی به آنها برساند.
فری دم ناو درخواست میکند به هر شکلی که میتوانید به این صندوق کمک کنید. شما میتوانید کمک های خود را از طریق شماره حساب ضمیمه در این نامه که آدرس پی پل آن در سایت فری دم ناو گذاشته شده است، پرداخت کنید. فری دم ناو خود را متعهد میداند که میزان کمک های دریافتی را علنی اعلام کند.

درس برای ارسال چک:
232-71 West 2nd Avenue
Vancouver, BC
V5Y 0J7
شماره حساب بانکی:
Bank Name: Coast Capital Saving اسم بانک: Coast Capital Saving
Member number 40274943 شماره عضو: 40274943
Account#:110008527475 شماره حساب: 110008527475
Branc No:19640 (5 digits) شماره شعبه: 19640
Institution No, 809 (3digits) شماره موسسه: 809
--
سخنی خطاب به کارگران اعتصابی و خانواده های کارگران زندانی
فری دم ناو صندوقی در همبستگی با اعتصابات شما کارگرانی که وارد اعتصاب میشوید و شما خانواده های کارگران زندانی ایجاد کرده است.
شما کارگرانی که دست به اعتصاب میزنید و به خاطر مشکل اقتصادی نگران چگونگی تداوم اعتصابتان هستید. میتوانید با فری دم ناو تماس بگیرید. این نهاد بعد از مطمئن شدن از صحت خبر و جریان اعتصاب تلاش میکند که از منبع کمک های مردمی در حد توان خود به شما کمک رسانی کند. تماس بگیرید تا در هماهنگی با فری دم ناو این کمک رسانی ها انجام شود.
بعلاوه یک بخش مهم کمک رسانی صندوق همبستگی مالی با کارگران کمک به خانواده های کارگرانی است که در زندانند و یا در جریان اعتراضات بازداشت و زندانی میشوند. فراخوان ما به این خانواده ها اینست که تماس بگیرند تا با بررسی جوانب کار این کمک رسانی ها انجام گیرد

آدرس تماس ما:
00447435562462
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
https://free-them-now.com/
https://free-them-now.com/?p=3871