آذر مدرسی: هالوکاست در غزه، کلوپ گانگسترهای جهانی در لبه پرتگاه

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

هالوکاستی دهشتناک توسط دولت فاشیست اسرائیل در نوار غزه در جریان است و قدرتهای غربی و تمام ماشین جنگی آن، از پارلمانها تا دستگاه تبلیغات جنگی آنان که به نام میدیا، شرکای جرم این جنایت اند!  طی شش روز اول حمله اسرائیل به نوار غزه، شش هزار بمب (یعنی روزی ۱۰۰۰ بمب، ساعتی ۱۵۰ بمب و هر دو دقیقه ۵ بمب) بر سر مردم بیگناه غزه ریخته اند. به گفته منابع رسمی دول مرتجع غربی میزان بمبی که اسرائیل در ۶ روز روی مردم غزه (در مساحت ۳۶۰ کیلومتر مربعی) ریخته برابر میزان بمبی است که امریکا طی یکسال روی مردم افغانستان ریخته است.

هر یک دقیقه ۷ نفر کشته میشوند. بیش از ۷۰ خانواده فلسطینی کاملا از بین رفته اند!
در این شش روز دولت اسرائیل از بمبهای فسفری، که قانونا ممنوع است، استفاده کرده و "جهان متمدن" (کانگسترهای جهانی) و مافیای میدیای اش حتی حاضر به نام بردن از آن نمیشوند.
در این شش روز لشکر سران "دمکراسی غربی" شب و روز در آتش کشتار و قتل عام، به نام "حق اسرائیل در دفاع از خود" می دمد و همزمان کمکهای نظامی را به اسرائیل روانه کرده اند و مسابقه اعلام همبستگی با دولت فاشیست اسرائیل را آغاز کرده اند. ارکستر "جامعه جهانی" سمفونی سیاه و شوم "زنده باد هولوکاست" را یکصدا و بیست و چهار ساعته از مافیای میدیای خود پخش میکنند.    
رئیس فاشیست پارلمان اروپا که دیروز بر طبل روسی ستیزی می کوبید و خواهان مجازات دستجمعی مردم روسیه بود و امروز بیشرمانه خواهان مجازات دستجمعی مردم فلسطین و قطع کمکهای مالی و ... به مردم نوار غزه است.
مافیای میدیا در غرب صحنه های دلخراش قتل عام در نوار غزه را بعنوان جنایات حماس در میدیای اجتماعی منتشر میکنند و اعلام میکنند "ما با اسرائیل ایستاده ایم"!
 
"ما با اسرائیل ایستاده ایم"، به معنی ایستادن با مردم اسرائیل و دفاع از امنیت آنان نیست، به معنی جنگ با حماس یا هر نیرو و دولتی که به اسرائیل حمله کرده است نیست، برعکس به معنی دفاع از نسل کشی، پاکسازی قومی و هالوکاست یکی از فاشیست ترین دولتهای اسرائیل در نوار غزه است.
 
امپراطوری "دمکراسی بازار آزاد" بعد از تروریزه کردن زندگی شهروندان روسیه در غرب، به بهانه حمله روسیه به اوکراین، امروز نوبت تروریزه کردن زندگی مردم عرب زبان در غرب و مدافعان مردم فلسطین است. بازی با آتشی که امپراطوری "جامعه جهانی" را به لبه پرتگاه نزدیکتر کرده است. 
 
ممنوعیت دفاع از مردم فلسطین و معادل قرار دادن آن با دفاع از حماس، تروریست خواندن حامیان مردم فلسطین، دستورالعمل های پی در پی دول "دمکرات" در غرب به میدیا در سانسور اخبار هالوکاست در نوار غزه، در نام بردن از حماس بعنوان "گروه تروریستی حماس" و .....  . کار به جایی رسیده که حتی تعدادی از ژورنالیستهای راست ترین رسانه های غربی صدایشان در آمد.
 
اما این همه تصویر نیست. اگر این همه تصویر بود، اگر مردم آزدیخواه در جهان مستاصل و مقهور سیاستهای اولترا ارتجاعی دول بودند، اگر مردم متمدن در غرب قبول کرده بودند که "بهشت" شان مورد تعرض "وحوش" قرار گرفته، اگر مافیای میدیای دست راستی در مسخ کردن مردم و تبدیل آنان به زامبی های فاشیست موفق بودند، امروز بشریت در سیاه ترین لحظه حیات خود بود و جهانی داشتیم مملو از نفرت از همنوع بدلیل رنگ پوست، عقاید، محل تولد و .... متفاوت که به خون هم نوع خود تشنه اند! دنیای زامبی های بدون کمترین حس بشردوستی، مملو از نفرت، مقهور فاشیسم و راسیسم! دنیایی که هیچ انسانی حاضر به زندگی در آن نبود!
 
نه این همه تصویر نیست. بشریت متمدن، انساندوست و آزادیخواه به مرگ و به قتل رساندن وجدان بشری خود، توسط باند کانگسترهای جهانی تن نمیدهد. تسخیر خیایانهای لندن، نیویورک، واشنگتن، برلین، پاریس، رم، وین، هامبورگ، گلاسکو، لیورپول، منچستر، کلن، سیدنی و دهها شهر دیگر توسط میلیونها نفر، در حمایت از مردم فلسطین و علیه دولتها ومافیای تبلیغاتی شان، در شرایطی که دول دست راستی حمایت از مردم فلسطین را ممنوع و جنایی کرده بودند، مقاومت بشریت متمدن در مقابل کل دستگاه سرکوب و تحمیق و کشتار بود. مقاومتی که سران دست راستی دول غربی را از شکر خوردن خود پشیمان کرد. 
 
امروز دول غربی و نهادهای بین المللی آن نه فقط در موقعیت ضعیف تری در بالانس قدرت های جهانی قرار گرفته اند، نه فقط در چشم جهانیان مشروعیت خود در حل بحرانها را از دست داده اند، که بعنوان منشاء بحران، میلیتاریسم، جنگ و نابسامانی در هر چهار قاره شناخته میشوند. دولتهایی که هر مخالف و رقیب خود را تروریست مینامند و اولین عکس العملشان به هر بحرانی، جنگ، سرازیز کردن اسلحه و میلیتاریسم است، دولتهایی که امروز رسما و علنا از هالوکاست در نوار غزه دفاع میکنند و در جنایت دولت اسرائیل شریک اند، دولتهایی که میلیتاریسم سیاست رسمی شان است، از منظر مردم فلسطین و بشریت متمدن نه فقط صلاحیت و مشروعیت حل معضل فلسطین را ندارند! بلکه مسببین و بخشی از صورت مسئله و شرکای جرم در جنایت اسرائیل علیه مردم فلسطین اند!
 
هیچ دوره ای مانند امروز، دول غربی و نهادهای بین المللی آن ("جامعه جهانی") آن به همراه مافیای تبلیغاتی شان ("میدیای مستقل")، در جهان منزوی و منفور نبوده اند. هیچگاه فاصله میان مردم متمدن و آزادیخواه در غرب با دولتهای دست راستی و گانگسترهای حاکم در غرب و دستگاه تحمیق و فریب شان چنین عمیق نبوده است. دول غربی و مافیای تبلیغاتی شان اینبار با آتشی بازی کردند که شعله هایش میرود تا دم و دستگاه شان را برباد دهد. از پایان مشروعیت دولتها و "جامعه جهانی" شان تا پایان امپراطوری مافیای میدیایی شان!
 
جنایت اسرائیل در نوار غزه، به بهانه حمله حماس، دولت اسرائیل و دولتهای غربی را در لبه پرتگاه قرار داده است. هیچ زمانی به اندازه امروز نیاز به  نیروهای سوسیالیستی که نمایندگی صلح، بشردوستی است که امروز میلیونها انسان در سرتاسر جهان فریاد میزنند، نیروهایی که با قدرت مانع جنگ و نابسامانی اند و به امپراطوری کانگسترهای جهانی پایان میدهند.
 
۱۵ اکتبر ۲۰۲۳