کنفرانس و تجمعات بیست ژوئن سی خرداد روز جهانی حمایت از زندانیان سیاسی

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

امسال این کنفرانس، کنفرانسی برای نشان دادن اتحاد حداکثری ما در جنبش برای آزادی زندانیان سیاسی است.  کنفرانسی برای تقویت انقلاب «زن، زندگی، آزادی» است.  در این کنفرانس بصورت حضوری و آنلاین شرکت کنید تا متحدانه و هر چه قویتر صدای زندانیان سیاسی و خانواده هایشان باشیم!   آدرسهای پلاتفرم هایی که می شود کنفرانس را دنبال کرد متعاقبا به اطلاع شما خواهید رسید. 

کمیته آزادی زندانیان سیاسی، هر ساله به همراه شما آزادیخواهان، بیست ژوئن را با اعتراضات خیابانی و کنفرانسها برگزار کرده است.
پس از چهارده سال تلاش و مبارزه برای جهانی کردن سی خرداد- بیست ژوئن، روز جهانی حمایت از زندانیان سیاسی در ایران، این روز به یک روز شناخته شده در اذهان عمومی تبدیل شده است.
امسال، کمیته آزادی زندانیان سیاسی این روز را به جایگاه «مبارزات زنان در جامعه»« شکنجه دارویی» «بازداشت خانواده های دادخواه و فعالین»  «دخالت و سرکوب فرا ملی» و «احکام اعدام» اختصاص داده است.
در این راستا امسال در ماه ژوئن، کنفرانسی در شهر تورنتو کانادا برگزار می کند و هم چنین تجمعات اعتراضی، هنری و برنامه های دیگر در سراسر جهان را فراخوان و یا برگزار می کند.

کمیته  آزادی زندانیان سیاسی از تمام شما فعالین سیاسی و مدنی، نهادها، سازمانها،  تشکلات و احزاب سیاسی میخواهد تمام امکانات خود را بکار گرفته و در هر نقطه از جهان که هستید، با برگزاری حرکات اعتراضی مانند تحصن، تجمعات خیابانی یا برگزاری برنامه های هنری در روز بیست ژوئن، صدای زندانیان سیاسی را به گوش دنیا رسانده و شعار زندانی سیاسی آزاد باید گردد را طنین انداز کنیم.
از شما مردم شریف و آزادیخواه می خواهیم با ما تماس بگیرید و اطلاعات تجمع و یا برنامه هایتان را برای انتشار با ما در میان بگذارید تا امسال قویتر و موثرتر از هرسال دیگری در کنار و در حمایت از انقلاب «زن، زندگی، آزادی» صدای زندانیان سیاسی و خانواده هایشان را به گوش دنیا برسانیم.

 در هر کجای دنیا هستید، به مدت یک هفته، از ۲۶ خرداد تا ۳ تیر برابر با ۱۵ تا ۲۳ ژوئن، به هر شکل و طریق ممکن، دست به اعتراض و تجمع ،  برگزاری برنامه های هنری و اطلاعاتی بزنید تا صدای زندانیان سیاسی، خانواده هایشان و جنبش دادخواهی را به گوش جهانیان برسانیم.

اگر در شهر و کشورتان برنامه به مناسبت این روز دارید و مایلید منتشر شود لطفا با این زیر تماس بگیرید:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
شما همچنین می‌توانید با انتشار پیام‌های صوتی، تصویری و نوشتاری از این روز حمایت و صدای زندانیان سیاسی باشید.

برای کلیپ پیامها و پوسترها به اینستاگرام و تلگرام کمیته آزادی زندانیان سیاسی  مراجعه کنید.

https://t.me/CFPPI3/19292

https://www.instagram.com/cfppi?igsh=MWNvdGFoNjVpaHIwbA==
کمیته آزادی زندانیان سیاسی در ایران
https://youtu.be/NwRJ7uXwdFM?si=F3tWpdTLS5WMIeL2

 

کنفرانس در شهر تورنتو/کانادا از ساعت ۱۳:۳٠ تا ۱۷ بعدازظهر در ادرس زیر برگزار می شود

Conference on the occasion of Global Day in Support of Political Prisoners in Iran. The conference is A Hybrid Event. Free entry. 

7755 Bayview Avenue 
Markham
Toronto, Ontario
Tell: 613-8504929