فراخوان رو به دانشجویان، جوانان، زنان، دانش‌آموزان، کارگران صنایع مادر، کادر درمان و کسبه

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ آذر جای پای انقلاب‌مان را در گام کنونی مستحکم‌تر خواهیم کرد! جمهوری اسلامی بار دیگر نهایت توحش خود را با قتل عمد دو تن از مبارزین‌مان اثبات کرد. اعدام #محسن_شکاری و #مجیدرضا_رهنورد، پیام روشن حکومت مبنی بر این بود که پیشروی انقلاب‌مان ریشه‌های جمهوری اسلامی را خشکانده و بشدت آنها را هراسان کرده که اینچنین جنایاتی را رقم میزنند و به خیال خود میخواهند انقلاب ما را متوقف کرده و ما را مرعوب جنایت خود کنند.

پیشروی انقلابمان که در فراخوان سه روزه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر همراه بود با اعتصابات سراسری، اعتراضات محله محور و در عصر و شب شانزده آذر با خیز مردم برای تصرف خیابان‌ها و میادین اصلی تهران، اصفهان و برخی شهرهای دیگر با جمعیت وسیعی که پیاده و یا با ماشین بار دیگر به میدان آمده بودند، گام بعدی انقلاب را برایمان روشن کرد.
این اقدام در راستای حرکت رو به جلو برای ما و عقب راندن جمهوری اسلامی به دره سقوط، پیش رفته است. بله، ما باید با حفظ سنگرهای پیشینی که فتح کرده‌ایم، دائما آماده خیز بردن به سمت سنگر بعدی باشیم. چرا که ما فقط در صورتی پیروز خواهیم شد که این جنگ را، برنده تمام کنیم و جمهوری اسلامی را به طور کامل از بین ببریم.
برای متوقف کردن جنایات جمهوری اسلامی از قبیل اعدام، سرکوب، بازداشت و تجاوز باید بتوانیم روند سرنگونی حکومت و پیروزی انقلابمان را سرعت ببخشیم و این هدف با گسترش و تسریع روند اعتراضات و اعتصابات سراسری و عمومی میسر خواهد شد.
در همین راستا و برای تداوم و پیشروی انقلاب جاری در ایران، لازم می‌دانیم بار دیگر سه روز ۲۸، ۲۹ و ۳۰ آذر (دوشنبه تا چهارشنبه) را به عنوان روزهای فراخوان سراسری اعلام کنیم.

ما امضا کنندگان این فراخوان سراسری، ضمن درخواست از تمام بخش‌های تحت سرکوب و تحت استثمار جامعه و همچنین افراد و جریانات تاثیرگذار برای همراهی در این فراخوان، اعلام می‌کنیم در روزهای نام برده؛
- صبح و ظهر اعتصاب سراسری در سطح شهرها به ویژه مراکز کسب و کار و مراکز صنعتی و ... همچنین اجرای پرفورمنس اعتراضی، شعارنویسی و راهپیمایی اعتراضی در سطح دانشگاه‌ها و مدارس
- و عصر و شب تجمعات اعتراضی و تظاهرات و راهپیمایی شهری
برپا خواهیم کرد.

برای نابودی ظلم و تبعیض، باید از همین امروز دست در دست یکدیگر تمام توان خود را برای سازماندهی اقدامات نام‌برده به کار ببریم. ما می‌توانیم با گستردگی اقدامات اعتراضی و جمعیت بیشتر، گام بعدی را قدرتمندانه‌تر برداریم.

✍️ امضا کنندگان:
▪️تشکل دانشجویان پیشرو
▪️نهاد اتحاد دانشگاه صنعتی اصفهان
▪️تشکل دانش‌آموزان انقلابی تهران
▪️کمیته سراسری کردستان:
▪️دانشگاه کردستان
▪️دانشگاه آزاد کردستان
▪️دانشگاه پیام نور کردستان
▪️دانشگاه فنی و حرفه‌ای کردستان
▪️دانشگاه فرهنگیان کردستان
▪️دانشگاه علمی کاربردی کردستان
▪️دانشگاه اصفهان
▪️دانشگاه بهشتی
▪️دانشگاه باهنر کرمان
▪️دانشگاه تربیت مدرس
▪️دانشگاه تهران
▪️دانشگاه جندی شاپور اهواز
▪️دانشگاه خوارزمی
▪️دانشگاه شهرکرد
▪️دانشگاه شیراز
▪️دانشگاه صنعتی اصفهان
▪️دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
▪️دانشگاه آزاد اصفهان
▪️دانشگاه اشرفی اصفهانی
▪️دانشگاه آزاد فلاورجان
▪️دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات
▪️دانشگاه آزاد نجف آباد
▪️زنان مبارز و انقلابی کردستان
▪️هسته جوانان انقلابی زاهدان
▪️جوانان انقلابی محلات سنندج
▪️کمیته جوانان انقلابی سرخ مهاباد
▪️جوانان انقلابی ژاورود
▪️جوانان انقلابی دزلی
▪️جوانان انقلابی پیرانشهر
▪️جوانان انقلابی محلات کامیاران

بامداد ۲۳ آذر ۱۴۰۱

https://t.me/ShorayEnghlabyMahalay
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید