جهانی در حمایت از مردم فلسطین! جهانی علیه نسل کشی اسرائیل و حامیان آن!

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

تشكیلات خارج كشور حزب حكمتیست(خط رسمی):  امروز جهانی در حمایت از مردم محروم فلسطین، علیه نسل کشی اسرائیل با همدستی و حمایت آمریكا و دولتهای اروپایی، علیه كلوب جنایتكاران و دستگاه پروپاگاند جنگی شان، چون دریایی خروشان به میدان آمدند.  مردم آزادیخواهی كه به این توحش و بربریت، به قساوت و جنایت نه گفتند و علیه فاشیسم قرن بیست و یکمی به میدان آمدند.

امروز علیرغم ممنوع كردن تجمع و تظاهرات در دفاع از مردم فلسطین در کشورهای غربی، علیرغم ممنوعیت اعتراض به جنایت دولت اسرائیل، علیرغم جنایی کردن دفاع از مردم بیگناه فلسطین، علیرغم تحمیل سانسور و خفقان "آرام" با گسیل پلیس به خیابانها و تهدید به بگیر و ببند هر معترضی، میلیونها نفر در صدها شهر جهان از جمله در سیدنی، کیپ تاون، تورنتو، ورشو، لندن، پاریس، بارسلون، نیویورك، واشنگتن، سانفرانسیسكو، برلین، كلن، لیدز، آتن، توكیو، قاهره، بیروت، تونس، عمان، بغداد، مراکش و .... به میدان آمدند و خواهان پایان جنایت و توحش اسرائیل و متحدانش شدند.
امروز مهمترین شهرهای جهان مانند برلین، لندن و نیویورک بزرگترین تظاهراتها در دفاع از مردم فلسطین را داشتند، در هر یک صدها هزار نفر به خیابان آمدند و اعلام کردند برخلاف دول ارتجاعی خود در کنار مردم فلسطین ایستاده اند!، اعلام كردند به نسل كشی دولت اسرائیل در نوار غزه پایان دهید.
امروز مردم در ابعاد وسیع به جنایات اسرائیل و آمریكا و همکاری دول غربی با این جنایات و پاکسازی قومی نه گفتند، به پروپاگاند رسانه های نه گفتند، به ممنوعیت اعتراض و تجمع در غرب نه گفتند، به دولتهای حاكم در منطقه و در اروپا و آمریكا و... نه گفتند، پیام آور انسانیت و بشردوستی شدند و زمین را زیر پای ارتجاع جهانی به لرزه در آوردند. این چند روز حمام خونی که دولت اسرائیل در نوار غزه به راه انداخته است، به دریای نفرت از اسرائیل و حامیان غربی آن تبدیل شد، دریایی كه امید به غرق كردن حكام و كلوب جنایتاكار جنگی را پرچم خود کرد. دریای خروشانی كه شیپور فاسد و ضد انسانی بودن این سیستم و نیاز به سرنگونی و پایان آنرا به صدا در آورد.
تشكیلاتهای خارج كشور حزب و فعالین و دوستداران حزب حكمتیست (خط رسمی) در صف آزادیخواهی و انساندوستی، در كنار مردم متمدن جهان به این توحش و نسل كشی نه گفتند!
تشكیلات خارج كشور حزب حكمتیست(خط رسمی)
۲۹ مهر ماه ۱۴۰۲۰ – ۲۱ اكتبر ۲۰۲۳
https://hekmatist.com/fa/organ/txk/231021ex