پیام سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و‌ حومه به سندیکاها و فدراسیونهای کارگری جهانی

شخصی سازی فونت
  • کوچکتر کوچک متوسط بزرگ بزرگتر
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

دوستان‌ و ‌هم طبقه ایهای گرامی  حمایت شما از جنبش کارگری و‌ مبارزات آزادی خواهانه و‌‌ عدالت طلبانه مردم تحت ستم کشور ما در سالیان متمادی و در طی اعتراضات ماههای اخیر مایه خرسندی و‌ قوت قلب ماست. متاسفانه کماکان فعالین‌کارگری، از جمله اعضای سندیکای ما، یا در زندان هستند و یا با اتهامات و احکام ناعادلانه مواجه اند. حق ایجاد تشکلات مستقل کارگری کاملا پایمال میگردد و با سرکوب پاسخ میگیرد .

همانطور که خود نیز در بیانیه هایتان اعلام کرده اید، هزاران معترض در ماههای اخیر بازداشت و صدها نفر کشته و‌ زخمی شده اند. خواستهایی که شما دوستان اعلام‌کرده اید، از جمله آزادی بدون قید وشرط زندانیان سیاسی و عقیدتی و کلیه بازداشت شدگان اعتراضات سراسری و توقف فوری و‌ کامل اعدامها، را مورد تایید قرار میدهیم و تاکید می کنیم که برای دستیابی به مطالبات فوری و‌ غایی خود تنها به روی کارگران‌، زنان‌ و مردان ‌و‌ جوانان ستم دیده‌کشور، و ‌نیز خبررسانی و همبستگی بین المللی کارگران و‌ مردم دلسوز دنیا‌ و ‌نهادهای کارگری و‌ مردم‌دوست و مدافع حقوق انسانی تکیه‌میکنیم و بس.

از اینکه ما را مطلع ساختید که در تاریخ ۱۹ بهمن (مطابق با ۸ فوریه ۲۰۲۳)، اقدامات متنوعی در همبستگی با کارگران ایران و جنبش زن زندگی آزادی در کشورهای اروپایی، از جمله انگلیس، فرانسه، دانمارک، سوئد، آلمان، و‌ نیز در کانادا سازمان داده اید سپاسگزاریم و ‌عمیقا قدردان توجه و‌ حمایت بی دریغ شما همکاران عزیز هستیم. همبستگی کارگری ‌مرز نمیشناسد، و ما نیز همواره در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

با گرمترین‌درودهای صمیمانه.

کارگر زندانی آزاد باید گردد
زندانی سیاسی آزاد باید گردد

با امید به گسترش صلح و عدالت در ایران و‌ تمام جهان

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
۱۸ بهمن ۱۴۰۱

‏https://t.me/vahedsyndica⁦
‏https://www.instagram.com/vahedsyndica/
‏https://twitter.com/VahedSyndicate
‏www.vahedsyndica.com
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید