.
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸.
امروز:
Dec 10 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

دوشنبه, 11 آذر 1398 ساعت 01:58

توجه شما را به دو مطلب جلب می کنم

دوستان و هموطنان گرامیدوشوکی: 

توجه شما را به دو مطلب جلب می کنم:

١ ـ گزارش عصر امروز یورونیوز در باره مواضع فرقه گرایانه اپوزیسیون در قبال قیام اخیر ملت ایران (اپوزیسیون خارج از کشور در جریان اعتراضات ۹۸ چه کرد؟)

https://farsi.euronews.com/2019/11/28/the-role-of-iran-opposition-abroad-in-the-latest-protest

٢ ـ مقاله انتقادی بنده به رادیو فردا که در انتخاب شدن حسن روحانی به نوعی نقش داشت:  نقدی  بر رادیو فردا: حیاط خلوت اصلاح طلبان و ملی مذهبی ها

https://news.gooya.com/2019/11/post-32517.php

عکس العمل ها و ایمیل های گویایی به دستم رسیده که نشانه از "گله مندی" خیلی از شخصیت های شناخته شده و تحلیلگران از عملکرد رادیو فردا دارد. بعدها به آنها خواهم پرداخت.  جالب این است که از بین ٣٨٤ رای دهنده سایت گویا, کمتر از دو نیم درصد با نظر بنده مخالفت کرده و بیش از ٩٧ درصد رای مثبت داده اند.

روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹٦ یعنی یک روز بعد از شرکت مشتاقانه بخشی از به اصطلاح اپوزیسیون (نما) برونمرزی (اصلاح طلب و ملی مذهبی) و تشویق مردم توسط آنها در رسانه هایی مانند رادیو فردا برای دادن رای به حسن روحانی  ( که دیروز معترضین را مزدور، وابسته و اوباش لقب داد) مقاله ای بنام شکست مفتضحانه اپوزیسیون نوشتم؛ زیرا بر طبق گفته خامنه ای همه آنها در اصل به "نظام" رای دادند. اکنون که عکس و اخبار کشته های هفته اخیر بخصوص نوجوانان بیرون می آید, بعقیده من همه آنهایی که انگشت خود را بنفش کردند, اکنون باید از خود  ****  داشته باشند زیرا بطور غیر مستقیم در این جنایت هولناک سهیم هستند. زیرا شما وقتی یک سر ء چوب را بر می داری, سر دیگر آن را نیز خود به خود برداشته اید.  اگرچه تاریخ ثابت کرده است همین افراد لابی گر رسانه ای پرمدعا که امروز خود را مخالف و سوگوار در رسانه های مختلف فارسی زبان معرفی می کنند و بعنوان پژوهشگر و استاد و  کارشناس و متخصص و تحلیلگر و غیره ادعای فضل و کرامات دارند, در انتخابات بعدی مجددا مردم را از ترس مار غاشیه جدیدی به دامان عقرب جراره دیگری با هزار ترفند تشویق خواهند کرد. این فریب و شگرد آخوندها و مقلدین دو روی آنها در طی قرون بوده است. زیرا تا بوده چنین بوده.

image.png

با آرزوی پیروزی ملت ایران

دوشوکی

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت