.
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸.
امروز:
Aug 23 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 ساعت 20:42

نوید اخگر: ماجرای غیبت امام دوازدهم ترانه فریدون فروغی و اقدام مجاهدین

در تواریخ آمده است که امام یازدهم شیعیان پسری نداشت ولی بعضی گفته اند که پسری پنج ساله بر جسد حسن عسگری نماز خواند و وقتی مامورین حکومت عباسی قصد دستگیری او را کردند در سرداب خانه خود ناپدید شد و این همان امام دوازدهم شیعیان است.

عثمان ابن سعید قاب همه را دزدید و اعلام کرد که رابط بین امام دوازدهم و مردم است که باید خبر ها و پولهایشان را باو برسانند بدین سان تولیت اسلامی و ولایت مداری اسلامی برای چپاول مردم توسط رابطین حضرتش با مخلصین درگاهش ادامه یافت تا امروز.

جعفرابن علی برادر عسگری اعلام کرده که برادرش فرزندی نداشته ولی شیعیان باو لقب جعفر کذاب داده اند که به مقاصد ولائی و اقتصادی خویش برسند. شیعیان اعم از خمینی یا مجاهدین و احمدی نژاد ها و منتظرین مهدی موعود نمیخواهند به این نتیجه برسند که در قرن ارتباطات کسی خام مزخرفات مسلمانی مذهبی شما ها نمیشود و نمیپذیرد که انسانی هزاران سال پیش در سردابی مخفی شده یک باره به گفته احمدی نژاد یا خمینی و یا مجاهدین ایشان از چاه جمکران یا هر سرداب دیگری بیرون بیاید و با کشت و کشتار کفار تا زمانی که خون تا کمر اسبش را نگرفته شمشیرش را غلاف نکند.

دل آدم از اینهمه کودن فرض کردن مردم در قرن حاضر توسط مجاهدین و رژیم ااسلامی بدرد میاید که با اینهمه امکانات ماهواره ای و اینترنتی چه مزخرفاتی را پیش کش مردم محروم ایران میکنند.

دزدی فرهنگی یا دستبرد به منابع اجتماعی ملی ادبی و موسیقائی ایران.

در سال 1354 فریدون فروغی ترانه شهریار قنبری را میخواند

یک نفر میاید که من منتظر دیدنشم

یک نفرمیاد که من تشنه بوئیدنشم

مثل یک معجزه اسمش تو کتابا اومده

همه اون شعرای عاشقانه گفتن بلده

در به اصطلاح سالروز تولد این دروغ بزرگ تاریخی مهدی موعود مجاهدین این ترانه را بارها از تلویزیونشان پخش کردند و بر روی آن مینوشتند مهدی موعود یا امام زمان.

بعضی گفته اند که این ترانه را شهریار قنبری به مجاهدین فروخته و اینان به یک چنین دست اندازی فرهنگی سیاسی و ادبی دست یازیده اند.

من این گفته را قبول ندارم و تصور هم نمیکنم که شهریار قنبری به خود حق و اجازه بدهد که یک ترانه را که نزدیک به 45 سال از عمر آن میگذرد و در زمره آثار ملی اجتماعی موسیقیائی ایران است به نفع مجاهدین بقروش برساند و مجاهدین بر روی آن تبلیغ سکتیستی و شیعیه گری بنمایند. البته باید از شهریار قنبری این سئوال را پرسید که چرا در قبال این اجحاف فرهنگی مجاهدین سکوت پیشه کرده است؟

آلترناتیو دوم اینکه مجاهدین بدون اجازه دست به یک سرقت ادبی فرهنگی موسیقائی زده اند که آنهم به نوبه خود مردود محکوم و عملی است ضد فرهنگی و با اعتراض جامعه فرهنگی ادبی مویسقیائی ایران مواجه گشته است.

منابع فرهنگی ادبی موسیقیائی هنرمندان ایرانی  گنجینه ایست ملی که باید از دستبرد سکت های مذهبی و غیر مذهبی در امان بماند.

بدین وسیله با شدید ترین اعتراضات به مجاهدین و محکوم کردن این عمل شنیع ضد فرهنگی از هنرمندان و فرهنگیان ایران تقاضا میشود اقدامات مقتضی جهت محکومت این عمل ضد فرهنگی را مبذول دارند

نوید اخگر

27 آوریل سال 2019 میلادی سوئد استکهلم

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت