.
يكشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸.
امروز:
Jan 26 2020.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398 ساعت 20:18

اسماعیل هوشیار: خودتان را اذیت نکنید!

 تاریخ انتشار :19.04.2019

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

حدود 2000 سال پیش یکی از پیامبران دولوالعزم خدا به نام عیسی پر کشید به آسمان ... ولی نگران نباشید 3 روز بعد از آسمان و بهشت برگشت زمین ...این بود فلسفه عید پاک


برای اولین بار دوستی مسیحی فلسفه عید پاک را توضیح داد و من گفتم ولی توضیح مسلمانان شیعه تفاوت دارد ... گفت اونا چی میگن ؟

گفتم شیعه ایرانی معتقد است و میگوید : حضرت مسیح دولوالعزم زمانی که در طویله متولد شد شروع به حرف زدن کرد ...

یک خنده ایی کرد و گفت : شما ایرانی ها مشکلات زیادی دارید ولی در کنارش جنس خوب چه جوری جور میکنید ؟ اصلا چی میزنید ؟

تو دلم گفتم تو هم جنس بدی نمیزنی ناکس ... جنس خوبی میزنی که باورت شده مرده ایی در 2000 سال پیش رفته آسمان و 3 روز بعد برگشته زمین و داره میچرخه تا زمان ظهور ... جنس هر چی بهتر ، ناخالصی کمتر

بدانید و آگاه باشید که مسلمانان شیعه فلسفه امام زمان را از مسیحی ها کُپی کردند تا بیشتر رستگار شوند.
 

اینستاگرام گفت : حساب ولایتی و رئیسی به اشتباه حذف شد و ضمن عذر خواهی از بعضی تروریستها قول داد دیگر اشتباه نکند و حساب ولایت فقیه فرماند کل قوای تروریستها هیچوقت حذف نشود...از این موش و گربه بازی ها آدم حالش به هم میخورد .

از لاریجانی پرسیدند چرا اندونزی مسلمان پیشرفت کرد ولی ایران اسلامی دقیقا پسرفت ؟ لاریجانی جواب داد چون در اندونزی همه فکر ساختن کشور خودشان بودند و ما فکر ساختن دنیا ، الان وقت آن است که پرچم حقوق بشر را هم دست ما بدهند...

آدم بعضی وقتها به خاطر بعضی مسائل با فحش خودش را سبک میکند ولی بعضی وقتها هم فحش اثری ندارد و ناخودآگاه و درعین خدا ناباوری با خودت نجوا میکنی خدایا ما چه گناهی به درگاه تو کردیم که مسلمان شدیم و در ایران و این حکومت نفس میکشیم ؟

به قول صرافیان ، احساس درختِ سرما زده در باغی را دارم که بذرِ خراب دین در آن کاشته اند ، باغبانِ نابلد مسلمان گماشته اند و محصولاتِ خراب الهی تحویل گرفته ایم ! باید یک دوره سوزاند و خشکاند و زمین را برایِ دوره ی بعد آماده کرد . یک دوره ویرانیِ عمیق ، بهتر است از عمری ویرانی و سوختن هایِ تدریجی !

والا به قول یک خوش ذوقی حشد الشعبی بی خودی مردم را کتک نمیزند ، ولی حتما بیخودی کون امت مسلمان آریایی میذاره...

خانم عاطفه اقبال متنی نوشت جهت پایان اعتصاب غذای عضو سابق مجاهدین در آلبانی که خوشبختانه این اتفاق افتاد. من هم موافقم ، ولی از امضاء سمبلیک معذور بوددم ، چون تجربه خوبی نداریم . در زمانی که هنوز بدنه مجاهدین در عراق بود و هرازگاهی کاخ سفید به ولایت فقیه حاکم در تهران میخواست هویجی تقدیم کند آدمهای اسیر و دست بسته را خرج بازی های خودشان سرمیبریدند ... من هم موافق خروج بودم ، در کنار بقیه . میدانستم نقطه آغاز کمپین خروج ، بازی سیاسی نیست ...

اما مدتی بعد عده ایی گیج و منگ و مفت خور سیاسی پشت یک درخواست انسانی خروج از عراق با لجستیک کاخ سفید سنگر گرفتند جهت لقمه های آنچنانی ...

اشاره خلاصه من جهت یادآوری است . ظاهرا منهدسی خوبی داشتند ولی اشکال هم داشت مثلا گذر زمان را لحاظ نکرده بوند و فکر میکردن مخاطب مثل زمان قاجار هنوز گاگول است. ابتدا یک پسر شجاعی پیدا کردند به نام مصداقی..بعد نقش پدرپسر شجاع را دادند همنشین بهار ... ونهایتا یک شیپورچی کم داشتند که سعید بهبهانی قبول مسئولییت کرد و به این شکل پشت دود آستتاری قوی به آرامی راهی پاریس شدند جهت انجام کار اصلی . فراخوان دوم در پاریس و تشکیل آلترناتیو موازی مجاهدین که یادتان هست ؟ این همان کار اصلی بود . لیستی از اسامی و امضاء ها که در تیترهای مجازی سنگین بود تریلی هم به زور میکشید ! اما در حالت واقعی با یک بیل و یک فرغون که حروف و کلمات را جا بجا کرد ، سابیدند به الک ... تیم مصداقی خودش هم دیر فهمید که توسط عمو سام چه رودستی خورد .

واما چند تجربه به جدا شدگان مجاهدین ساکن آلبانی

خودتان را اذیت نکیند زمانی که ما در زندان تیف آمریکا در عراق بودیم خیلی از این کارها کردیم ، شرایط خیلی بدتری هم داشتیم ولی عملا فقط 3 راه داشتیم.


یا پاچه خواری رهبرعقیدتی را هنگام عقب نشینی ادامه میدادیم و از آنها کمک میگیرفتیم.

یا ولی فقیه در تهران را انتخاب میکردیم .

یا کاخ سفید تشخیص میداد اگر جایی 2 زار خرج کند ، حتما 3 زار گیرش میاید .


به جز آن 3 راه خودمان بودیم و کمک تعدادی دوست واقعی ... که اگر از بیرون هم کمک دوستان نبود معلوم کجا باید لنگر میانداختیم ؟


منظور از دوست واقعی هم انبوهی دلداری و حرف مفت و امضاء در فضای مجازی نیست و نبود . منظور دقیقا فرد یا افرادی که بتوانند عملا آستین بالا میزدند ، مثل مثلثی که از بین دوستان بی شمار من شکل گرفت ، یعنی از میان صدها دوست فقط 3 نفر در موقع ضرورت بودند و عمل کردند . مثلثی که یک ضلع آن سوییس بود ، ضلع دیگرسوئد و ضلع سوم کانادا ... بقیه نخودی های حراف یا عملا نبودند و یا مثلا فکر رهبر عقیدتی مظلوم بودند که رزمنده ها در گرمای عراق هندوانه ندارند بخورند آونوقت تو فکر نجات خودت در کوه و بیابان و زندان هستی ؟

تلاش کنید که هر گونه تلاشی قابل تقدیر است ولی با لایه ایی از واقع بینی . فقط بدانید که آن 3 ضلع کاخ سفید و ولایت فقیه و رهبر عقیدتی ثابت شد که اهل کمک و اعمال انسانی نیستند تمام ارزشها و دنیای شان از جنس معامله است .


 

وقتی به تو خیانت می کنند انگار بازوهایت را قطع کرده اند ، می توانی آنها را ببخشی اما نمی توانی در آغوششان بگیری...

تولستوی


20.04.2019
اسماعیل هوشیار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت