.
جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸.
امروز:
Aug 23 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

پنج شنبه, 29 فروردين 1398 ساعت 01:12

ثریا شهابی: نام گذاری غیراسلامی خیابانها توسط شهرداری تهران

نام گذاری غیراسلامی خیابانها توسط شهرداری تهران و فضانوردی رسته "ایرانی تبارهای آمریکا"

مسابقه تحمیق مردم ایران٬ یک سرش به دفتر ترامپ وصل است و طرف دیگرش به شهرداری تهران و شیفت از نام گذاری های خیابان های تهران از اسامی این و آن ایت الله و شهید زنده یا مرده٬ به این و آن خواننده و نوازنده و ... این یک روی حساب کردن بی مایه روی تحمیق مردمی است که میدانند ریشه مصایب شان چی است. ا

اما مگر جمهوری اسلامی کار "فرهنگی" دیگری میتواند بکند! رهبر اعتراضات کارگری و حامیان اش را در زندانها نگاه دارد و در محضر این و آن خواننده و نوازنده و شاعر٬ عقب نشینی ایدیولوژیک کند. 

اما رقیب دیگر٬ مضحک تر از رقیب در قدرت است٬ قدرتی که پایه هایش به لرزه افتاده و مشغول اسلام زدایی یواشکی است. این ها در اپوزیسیون هستند و نام رسته شان "ایرانی تبار های آمریکا" است. رسته ای که علاقه آنها به رسیدن به قدرت و بدست گرفتن سکان مدیریت همان نظام جمهوری اسلامی٬ البته بدون اخوند٬ این موجودات فضایی را بسیار جالب و قابل مطالعه کرده است. 

از صدای آمریکا بخوانید
"... در بخشی از گزارش دوشنبه خود به دیدار آقای پمپئو و ایرانی‌تبار‌ها اشاره کرد و نوشت وزیر خارجه آمریکا بعد از این دیدار در پاسخ به خبرنگاران گفت در روزی که قرارگرفتن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی اجرایی شد، من می خواستم با این گروه از ایرانی‌تبارها باشم تا نظر آنها را درباره تاثیر سیاست ما بر زندگی مردم ایران بشنوم و اینکه چطور ما امیدواریم سیاست ما به تغییر طبیعیت و رفتار جمهوری اسلامی و رهبری‌شان منجر شود.
آقای پمپئو این عکس را از دیدار خود با جمعی از ایرانی‌تبارهای آمریکایی منتشر کرد.

تا جایی که به جامعه٬ مردم ایران٬ محرومین و طبقه کارگر بر میگردد! پایه این رسته "ایرانی تبارهای ٱمریکا" اما به اندازه بنیه سپاه و شهرداری و ... در جامعه ریشه دارد. هردو٬ هم شهرداری و هم رسته فضایی "ایرانی تبارهای آمریکا" در مسابقه باخت باخت تحمیق مردم٬ پای هم را لگد میکنند! 

اصلاح طلب اصولگرا دیگر تمام است ماجرا! مسیر پهلوان شدن رسته "ایرانی تبارهای آمریکا" را باز نمی کند. اوضاع بر وفق مراد هیچ کدام نیست. شوراهای مردمی٬ کمیته های مردمی بحران٬ دخالت پایین٬ بساط هردو دونده این مسابقه را برهم میزند. سکان دست این ها نیست

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت