.
جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸.
امروز:
Jul 19 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

یکشنبه, 21 بهمن 1397 ساعت 22:00

کارزار" من هم شکنجه شدم" کیفرخواستی علیه چهل سال شکنجه و زندان

 
از شما جان بدربردگان شکنجه، زندانیان سیاسی، خانواده های زندانیان سیاسی و جانباختگان و از شما مردم آزادیخواه دعوت می‌کنیم با اعلام کیفرخواست خود در  کارزار شرکت نمایید.
کارزار  'من هم شکنجه شدم'  در ادامه کیفرخواست اسماعیل بخشی نماینده محبوب کارگران نیشکر هفت تپه  علیه شکنجه شدنش در زندان  و انتشار نامه سرگشاده‌ به وزیر اطلاعات  جمهوری اسلامی اعلام شده است. اسماعیل بخشی شکنجه‌های اعمال شده نسبت به خود و همه فعالان اجتماعی را به پرچم اعتراضی چالش دستگاه سرکوب و زندان و شکنجه جمهوری اسلامی بدل کرده است. چندین میلیون  نفر مانند اسماعیل بخشی در زندان‌ها توسط حکومت اسلامی در ایران شکنجه شده اند کارزار  'من هم شکنجه شدم' باید به ظرفی برای انعکاس صدای تمام این زنان و مردان، این جوانان و کودکانی تبدیل شود که در زندانهای شهرهای ایران. شب و روز را تحت شکنجه جسمی و روحی سپری کردند. باید صدای خانواده هایی باشد که جگر گوشه هایشان را زیر شکنجه این جلادان از دست دادند.
کارزار  'من هم شکنجه شدم'  در ادامه کیفرخواست اسماعیل بخشی نماینده محبوب کارگران نیشکر هفت تپه  علیه شکنجه شدنش در زندان  و انتشار نامه سرگشاده‌ به وزیر اطلاعات  جمهوری اسلامی اعلام شده است. اسماعیل بخشی شکنجه‌های اعمال شده نسبت به خود و همه فعالان اجتماعی را به پرچم اعتراضی چالش دستگاه سرکوب و زندان و شکنجه جمهوری اسلامی بدل کرده است. این اقدام شجاعانه وی، موجی از حمایت مردم رنجدیده از شکنجه و زندان را تا به حال بدنبال داشته است.  اسماعیل بخشی، همراه وکیل خود به مجلس رفت اما جلسه کمیسیون امنیت ملی بدون حضور وی تشکیل شد. کمیسیون امنیت ملی همراه با وزیر اطلاعات، بدون حضور بخشی برای پرونده سازی و پاپوش دوزی علیه بخشی، جلسه گرفتند و با وقاحت تمام اعلام کردند اسماعیل شکنجه نشده است. این داستان نه تنها اسماعیل بخشی، داستان شکنجه و پرونده سازی و پاپوش دوزی برای میلیونها مرد و زن دیگر در ایران تحت حاکمیت رژیم شکنجه و اعدام اس که در دادگاههای فرمایشی و اعلام امنیتی کردن با زندان و شلاق سرکوب شده‌اند.
دستگیری و شکنجه و زندان ابزار همیشگی رژیم اسلامی در سرکوب حق طلبی جامعه بوده است. اسماعیل بخشی پرچم اعتراض به شکنجه و زندان را برافراشته است. نامه سرگشاده اسماعیل بخشی، پلاتفرم کارزاری سراسری برای آزادی تمامی زندانیان سیاسی و همه فعالان اعتراضات اجتماعی است. مردم آزادیخواه در سراسر دنیا یکصدا باید بگویند نمایندگان جمهوری اسلامی در  همه نهادهای بین‌المللی باید به جرم جنایت علیه بشریت اخراج و تحت پیگرد قرار بگیرند.
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی از تمام تشکلهای کارگری، معلمین و مردم آزادیخواه و انساندوست دعوت میکند تا  یکپارچه از کیفرخواست اسماعیل بخشی  حمایت کرده و با پیوستن به کارزار "من هم شکنجه شدم" از کیفرخواست جانبدربردگان شکنجه ، زندانیان سیاسی و خانواده هایشان حمایت کنند. از شما دعوت می‌کنیم دادخواست خود را از طرق ارتباطی زیر جهت انتشار برای  ما ارسال دارید.
این عرصه‌ای تاریخ ساز در اعتراضات مردم برای بزیر کشیدن حکومت شکنجه و زندان است.
کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی
 

#من_هم_شکنجه_شدم
#IWasTorturedToo
Facebook/IWasTorturedToo
 
لینک گروه تلگرام: 
کانال تلگرام:
@nabeshekanje
مصاحبه برنامه تلویزیونی نهاد مردمی با شیوا محبوبی، سخنگوی کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی
 در رابطه با کارزار ' من هم شکنجه شدم'
مصاحبه رادیو زمانه با شیوا محبوبی 
مصاحبه برنامه 'گفت و گو' در تلویزیون کانال جدید با شیوا محبوبی. آیا شکنجه توجیه پذیر است !؟ 
گفت و شنود رادیو فرهنگ با شیوا محبوبى سخنگوی کمیته مبارزه براى دفاع از زندانیان سیاسى در مورد كارزار " من هم شكنجه شدم"
مصاحبه تلویزیون 'برای آزادی زندانیان سیاسی ' با پریسا پوینده سخنگوی کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در تلویزیون کانال جدید
مصاحبه برنامه تلویزیونی ایسکرا با شیوا محبوبی 
گفتگو ی برنامه تلویزیونی افق برابری با شیوا محبوبی و ماهی وفایی در رابطه با رویدادهای سال گذشته، اعتراضات در ایران ویژگی این اعتراضات، کارزار من هم شکنجه شدم .
برنامه تلویزیونی ' مردم تی وی' با شیوا محبوبی در رابطه با کارزار. ' من هم شکنجه شدم'
نگاه روز:کارزار من هم شکنجه شدم علیه شکنجه گران جمهوری اسلامی- با شیوا محبوبی-۶ ژانویه 
مصاحبه برنامه تلویزیونی ایسکرا و با شیوا محبوبی در رابطه با کارزار ' من هم شکنجه شدم' و هشت مارس امسال و اهمیت و جایگاه این روز. این مصاحبه به زبان کوردی میباشد. در این مصاحبه شیوا محبوبی در رابطه با اهمیت و هدف کارزار' من هم شکنجه شدم' به جایگاه و مطالبات هشت مارس ، روز جهانی زن در شرایط کنونی ایران و پس از اعتراضات یکسال اخیر و همچنین ضرورت اعتراضات در خیابان ها صحبت کرده است.
گفتگو ی برنامه تلویزیونی افق برابری با شیوا محبوبی و ماهی وفایی در رابطه با رویدادهای سال گذشته، اعتراضات در ایران ویژگی این اعتراضات، کارزار من هم شکنجه شدم .

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت