.
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸.
امروز:
Oct 22 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 20:44

کمپین برای آزادی کارگران زندانی: علی نجاتی به توهین و دستبند اعتراض میکند

روز ١٥ دیماه  علی نجاتی عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، از زندان شوش جهت بررسی وضعيت سلامتی اش به پزشكی قانونی انديمشك  منتقل گرديد. در این انتقال مامورین امنیتی او را با دستبند و پابند به پزشکی قانونی بردند. این توهین آشکار موجب خشم علی نجاتی شده و در اعتراض به آن اعلام داشت که از اين به بعد با این وضعیت در هيچ بيمارستان و درمانگاه و دادگاهی حاضر نخواهد شد.

به گزارش فرزانه زیلابی، وکیل کارگران هفت‌تپه در گفت‌وگو با "امتداد" شرایط محل بازداشت، وضعیت نجاتی را وخیم کرده است. علی نجاتی در تاریخ هشتم آذرماه در یک اقدام مشترک از سوی اجرای احکام کیفری شهرستان اندیمشک و ماموران امنیتی وزارت اطلاعات برای عناوین اتهامی جدید دستگیر شد. ادامه بازداشت علی نجاتی با توجه به بیماری های قلبی و کلیوی ای که دارد، برای او خطر جانی دارد. علی نجاتی باید فورا و بدون قید و شرط آزاد شود.

 زدن دستبند و پابند به زندانی یک شکنجه و توهین آشکار به همه کارگران و کل جامعه است. کمپین برای آزادی کارگران زندانی این عمل توهين‌آميز را به شدت محكوم كرده و خواهان آزادی فوری و بدون قید و شرط علی نجاتی از زندان است. پرونده امنیتی تشکیل شده برای علی نجاتی، برای فعالین کارگری، معلمان زندانی و همه زندانیان سیاسی باید بسته شود. باید فورا به امنیتی کردن مبارزات پایان داده شود.کارگران زندانی و تمامی زندانی باید فورا و بدون قید و شرط آزاد شود.

کمپین برای آزادی کارگران زندانی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 www.free-them-now.com

٦ ژانویه ٢٠١٩، ١٦ دی ماه ٩٧

 

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت