.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷.
امروز:
Mar 19 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

دوشنبه, 20 فروردين 1397 ساعت 01:46

اخبار و گزارشات کارگری19فروردین1397

- تجمع اعتراضی کارگران اخراجی کارخانه خوراک دام کارون و شرکت ماهی کارون مقابل فرمانداری شوشتر

- تجمع اعتراضی کارگران اخراجی مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال مقابل فرمانداری میاندورود برای دومین بار

- ادامه اعتراضات کارگران کارخانه فولاد ارومیه نسبت به عدم پرداخت ماه ها مطالبات با تجمع مقابل استانداری آذربایجان غربی

- دومین تجمع اعتراضی کارگران اخراجی کارخانه مقره سازی ساوه نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی مقابل فرمانداری

- مرگ دلخراش یک کارگر جوان حین کار در رودسر

- کشته ومصدومیت شدید2کارگرساختمانی در شهرک صنعتی شماره سه سنندج

- مصدومیت 5کارگر درحادثه آتش سوزی شهرصنعتی بابکان آمل

تجمع اعتراضی کارگران اخراجی کارخانه خوراک دام کارون و شرکت ماهی کارون مقابل فرمانداری شوشتر

صبح روزیکشنبه نوزدهم فروردین ماه، کارگران اخراجی کارخانه خوراک دام کارون و شرکت ماهی کارون(واحدهای جانبی شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون)  دست به تجمع مقابل فرمانداری شوشتر زدند.

براساس گزارش منتشره،حدود 120 نفر از کارگران کارخانه خوراک دام کارون و شرکت ماهی کارون روز یکشنبه برای حل مشکل خود در مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

یکی از کارگران معترض که خواست نامش در خبر ذکر نشود با اشاره به علت تجمع خود بیان کرد: 11 روز است که کارگران این 2 شرکت به دلیل مشکلات مدیریتی اخراج شده اند.

وی گفت: شرکت خوراک دام کارون شوشتر52 نفر نیرو و شرکت ماهی کارون 80 نفر نیرو دارد.

این کارگربا اشاره به اینکه این 2 شرکت زیر نظر شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر هستند افزود: کارکنان این 2 شرکت 6 ماه حقوق معوقه دارند.

کارخانه خوراک دام کارون واقع در ۱۶ کیلومتری غرب شهرستان شوشتر از صنایع جانبی شرکت کشت و صنعت نیشکر کارون می باشد و با استفاده از تفاله نیشکر و ملاس خوراک دام تولید می کند.

شرکت ماهی کارون واقع در دیمچه بوده و جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت کشت و صنعت کارون می باشد. سرمایه ثبتی شرکت مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال بوده که ۹۹٫۷۵ درصد آن متعلق به شرکت کشت و صنعت کارون می باشد. موضوع فعالیت اصلی این شرکت عبارت است از پرورش و بهره برداری حیوانات آبزی یا هر نوع دام و طیور، ایجاد مزارع و تأسیسات و تجهیزات جنبی دریاچه ها و آشیانه های مربوطه برای ماهی ها و پرندگان و تکثیر و فروش این قبیل حیوانات می باشد.

تجمع اعتراضی کارگران اخراجی مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال مقابل فرمانداری میاندورود برای دومین بار

روز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه برای دومین بار در سال جدید*، کارگران اخراجی مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال مقابل فرمانداری میاندورود تجمع کردند.

براساس گزارش منتشره بتاریخ19فروردین،55 کارگر اخراجی شرکت تولیدی روغن‎های خوراکی غنچه ،مقابل فرمانداری میاندورود ،تجمع کردند.

شرکت کشت و صنعت شمال که روزهای ابتدایی سال جدید  55 نفر از  210 کارگر خود را اخراج کرده است امروز با تجمع اعتراض امیز کارگران اخراجی روبرو شد .

براساس این گزارش ،دلیل اخراج کارگران ،تعدیل نیرو ،نوسانات قیمت دلار و نداشتن صرفه اقتصادی برای تولید روغن خوراکی اعلام شده است.

بهارستان نشین از ساری و میاندورود با حضورمیان کارگران معترض وعده نشست با مدیران استانی ومدیران شرکت برای رسیدگی به مشکل کارگران را داد.

* تجمع اعتراضی کارگران مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال نسبت به اخراج از کار مقابل فرمانداری میاندورود

صبح روزچهارشنبه پانزدهم فروردین ماه،کارگران مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال *دراعتراض به اخراجشان از کارمقابل فرمانداری میاندورود تجمع کردند.

به گزارش یک منبع خبری محلی، این کارگرانتجمع کننده گفتند: مدیران شرکت در ابتدای سال جاری حدود 55 نفر از کارگران را اخراج کردند.

یکی از این کارگران بیان کرد: در سال گذشته تصمیم گرفتند 150 نفر را از شرکت اخراج کنند که با اعتراضات صورت گرفته این کار تا پایان سال گذشته انجام نشد اما پایان سال اعلام کردند که 55 نفر نباید از سال جدید سر کار حاضر شوند و اخراج شدند.

این کارگر اخراجی گفت: کارگرانی که اخراج شدند بین 13 تا 21 سال سابقه کار دارند و امروز که سن آنها از تغییر شغل گذشته کجا و به‌دنبال چه کاری بروند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران شرکت می‌گویند چون قیمت دلار افزایش پیدا کرده اما قیمت روغن تغییر چندانی نکرده است به همین دلیل تولید به صرفه نیست.

این کارگر که نخواست نامش منتشر شود، افزود: سال 90 که شرکت را تعطیل کرده بودند مدیر عامل وقت شرکت تعهد داده بود 320 نفری که از 700 نیروی کار، باقی مانده بودیم را به هیچ وجه اخراج نکند.

وی تاکید کرد: با وجود تعداد کم نیرو بیشترین تولید را داشتیم و روزانه به طور میانگین حدود 400 تن تولید داشتیم و به همین دلیل کارگران اضافه کاری زیادی داشتند تا تولید بیشتری داشته باشیم و گاها به اجبار تا نیمه‌های شب کار می‌کردیم و اگر مرخصی می‌خواستیم به ما نمی‌دادند و هر زمان خودشان می‌خواستند به ما مرخصی می‌دادند.

یکی دیگر از کارگران اخراج شده این شرکت، اظهار کرد: کارگران شرکت تا سال 93 مشمول بیمه سخت و زیان‌آور بودند اما از آن سال به بعد این بخش از بیمه آنها حذف شد و در زمان بازدید کارشناسان از شرکت برای تایید شرایط سخت و زیان آور بودن، مدیران شرکت دستگاه‌ها را خاموش می‌کردند تا کارشناسان صدای زیاد دستگاه که می‌توانست شرایط سخت را تایید کند، نشنوند.

وی بیان کرد: بعد از تعطیلات 14 روزه عید آمدیم فرمانداری تا اعتراض خود را مطرح کنیم که به ما گفتند برای امروز 15 فروردین در داخل فرمانداری با حضور مدیرعامل شرکت، رئیس اداره کار و فرماندار جلسه ای تشکیل خواهد شد اما امروز نه فرماندار حضور دارد و نه مدیرعامل شرکت.

این کارگر با بیان اینکه از زمان تحویل شرکت به مدیران جدید چند بخش از شرکت مانند کارتن سازی، صابون سازی، روغن کشی و تزریق پلاستیک در این شرکت تعطیل شده است، افزود: بخش‌هایی مانند کارتن سازی که دستگاه‌های آن را به کرمانشاه منتقل کردند و از آنجا کارتن می‌آورند، بخش روغن کشی که دستگاه‌های آن به سمنان منتقل شدند و در آنجا روغن کشی صورت می‌گیرد و با کامیون به شرکت منتقل می‌شود، بخش صابون سازی نیز تعطیل شد و همچنین بخش تزریق پلاستیک که درپوش ظرف روغن تولید می‌شد به کرمانشاه منتقل شد.

به گفته کارگران معترض، کارخانه فعلاً تا شنبه هفته آینده تعطیل شده است اما طی اعتراضات کارگران مبنی بر اخراج‌شان برای جلوگیری از تجمع دوباره آنها، وعده پرداخت ۳ ماه حقوق را به آنها داده شده است.

بنا به شنیده‌ها قرار است روز شنبه 18 فروردین جلسه شورای تامین در این خصوص برگزار و همچنین جلسه دیگری با حضور نمایندگان کارگران با مدیران شرکت و مسئولان مربوطه در فرمانداری برگزار شود.

*مجتمع کارخانجات روغن نباتی کشت و صنعت شمال با مساحتی بالغ بر 30 هکتار در منطقه سر سبز دشت ناز مازندران در شمال رشته کوههای البرز در کیلومتر 15 جاده ساری به نکا واقع است.

ادامه اعتراضات کارگران کارخانه فولاد ارومیه نسبت به عدم پرداخت ماه ها مطالبات با تجمع مقابل استانداری آذربایجان غربی

روزشنبه هیجدهم فروردین ماه، کارگران کارخانه فولاد ارومیه درادامه اعتراضاتشان نسبت به عدم پرداخت ماه ها مطالبات برای باری دیگر مقابل استانداری آذربایجان غربی تجمع کردند.

به گزارش19فروردین یک منبع خبری محلی،کارگران گروه صنعتی فولاد ارومیه 11ماه حقوق طلبکارند واز 11 شهریور ماه 96 در پی مطالبات خود هستند، پس از ناامید شدن از کارفرمای خود به سراغ اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی رفته و خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند که این پیگیری ها ادامه پیدا کرده و پس از گذشتن از معبر خانه کارگر و چندین مرحله دیگر، در نهایت به ساختمان استانداری آذربایجان غربی رسید که با این روش در صدد رساندن صدای خود به گوش مسئولان بر آمدند.

البته پس از ۸ مرتبه تجمع و اعتراض های پی در پی کارگران این واحد صنعتی*، در آخرین روزهای سال گذشته مدیرعامل این واحد در بین کارگران آماده شده و وعده پرداخت تسهیلات فوری به آنان داد که این پرداخت تنها به ۱۰ درصد مطالبات کارگران خلاصه شد.

اما پس از گذشت مدت ها، این بار در اولین روزهای سال ۹۷ باری دیگر کارگران فولاد ارومیه به سراغ ساختمان استانداری رفتند تا خواستار رسیدگی به مطالبات باقی مانده خود باشند.

اقدامی که در نهایت پس از گذشت مدت ها و در روز ۱۸ فروردین ماه بالاخره استاندار آذربایجان غربی را مجبور کرد تا در بین کارگران این واحد صنعتی حاضر شده و با بیان اینکه پیگیر مشکلات کارگران هستند، از آن ها بخواهد تا مطالبات خود را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند!؟

*ادامه اعتراضات کارگران کارخانه فولاد ارومیه نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه مقابل استانداری آذربایجان غربی برای چندمین بار

صبح روز دوشنبه هفتم اسفندماه ، کارگران کارخانه فولاد ارومیه درادامه اعتراضاتشان نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق وحق بیمه برای چندمین باردست به تجمع مقابل استانداری آذربایجان غربی زدند.

کارگر کارخانه فولاد ارومیه: چگونه استاندار می‌تواند امید ما باشد درحالی که برای چندین مرتبه کارگران در جلوی استانداری تجمع کرده‌اند ولی حداقل یک بار هم در بین آنها حضور نیافته تا از نزدیک با مردم گفت‌وگو کرده و به درد و دل آنها گوش کند.

برپایه گزارش منتشره بتاریخ7اسفند،امروز صبح در مقابل استانداری آذربایجان‌غربی در ادامه سلسله اعتراضات کارگران گروه فولاد ارومیه برای هشتمین بار تعدادی از کارگران جمع شده بوده و به تعویق حقوق یک ساله خود اعتراض کردند و در این میان برای آگاهی از دلایل اعتراض آنها به دنبال فردی برای مصاحبه می‌گشتیم که در ابتدا به دلیل اینکه چند باری با خبرنگاران رسانه‌های دیگر مصاحبه کرده و به نتیجه نرسیده بودند کسی حاضر به دادن جواب سوالات ما نبود اما در نهایت شنونده درد و دل‌های‌شان شدیم.

بعد از گذشت مدتی با مشاهده کردن اینکه ما واقعا سعی در انعکاس مشکلات و درد و دل‌های آنها را داریم به ما اعتماد کرده و هر کدام فردی با اشراف‌تر به مسئله را معرفی می‌کردند که سرانجام فرد 40 ساله‌ای با حالتی غمگین و مستاصل اظهار می‌کند: گروه فولاد ارومیه به مدت یک سال است که حقوق کارگران و 9 ماه هم بیمه آنها را پرداخت نکرده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع 2 میلیارد تومان حقوق معوق گروه فولاد ارومیه به کارگران می‌شود، ادامه می‌دهد: این کارخانه در یک سال گذشته هر چند ماه یک بار چندرغازی را به حساب کارگران ریخته است که با توجه به هزینه‌های زندگی روزمره نمی‌تواند راه‌گشای مشکلات کارگران شود و اکنون که در آستانه عید قرار داریم شرمنده خانواده شده و سرمان را در برابر فرزندان نمی‌توانیم بلند کنیم که خواهان خرید لباس عید و …هستند.

در هیاهوی جمعیت و در حال مصاحبه که چندین نفر دورمان جمع شده‌اند و هرکسی گوشه‌ای از دردهای خود را بیان می‌کند، فردی بلندقد که تقریبا 45 ساله به نظر می‌رسد بدهی‌های کارخانه به کارگران را همراه به بیمه 4 میلیارد تومان بیان می‌کند و اینکه اکنون کارخانه به مدت چندین ماه بوده که بسته است.

فرد دیگری نیز در جواب سوال خبرنگار که می‌پرسد آیا کارخانه ورشکست شده است، عنوان می‌کند: ورشکستگی کارخانه یک تاکتیک و یک عمل سوری از سوی مسئولان آنها است تا بدین وسیله از دادن پول، مسئولان شانه خالی کنند و از مزایای ورشکستگی بهره‌مند شوند.

در گوشه‌ای دیگر از تجمع مرد میانسال و تقریبا 60 ساله‌ای با حالت کمی عصبی سخن جدیدی غیر از معوقات بر زبان می‌آورد که توجهم را جلب می‌کند و آن حرف این است که کارخانه فولاد ارومیه روستای ما را خراب کرده و به نابودی کشانده که آلودگی‌های زیست محیطی کمترین آنها است.

در میان تعداد بسیاری از آقایان که در زیر باران و هوای سرد برای بیان مطالبات خود به محمدمهدی شهریاری جلوی ساختمان استانداری در خیابان امینی تجمع کرده‌اند دو خانم نیز حضور دارند که آنها نیز با تکرار حرف‌های همکاران خود اضافه می‌کنند: ما استانداری را به عنوان آخرین مرجع برای بیان و حل مشکلات خود یافته و به اینجا آمده ایمو امیدواریم که ایشان شخصا به این مسئله ورود کرده و مشکل کارگران که از اقشار کم‌درآمد هستند را حل کنند.

آقایی که به ظاهر آرام ایستاده و مصاحبه ما با خانم‌ها را تماشا می‌کند درست در لحظه‌ای که آنها می‌گویند امید ما استاندار است، به یک دفعه با لحنی تند می‌گوید: چگونه استاندار می‌تواند امید ما باشد درحالی که برای چندین مرتبه کارگران در جلوی استانداری تجمع کرده‌اند ولی حداقل یک بار هم در بین آنها حضور نیافته تا از نزدیک با مردم گفت‌وگو کرده و به درد و دل آنها گوش کند.

دومین تجمع اعتراضی کارگران اخراجی کارخانه مقره سازی ساوه نسبت به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی مقابل فرمانداری

روزشنبه هیجدهم فروردین ماه برای دومین بار درسال جدید*، کارگران اخراجی کارخانه مقره سازی ساوه دراعتراض به بلاتکلیفی شغلی ومعیشتی مقابل فرمانداری دست به تجمع مقابل فرمانداری ساوه زدند.

بنابه گزارش رسانه ای شده بتاریخ19فروردین،برخی منابع کارگری در کارخانه مقره‌سازی اعلام کردند: بیش از ۱۳۰ کارگر شاغل در این کارخانه بعد از پایان تعطیلات نوروزی از کار بیکار شده‌اند.

آنها ضمن اشاره به وضعیت بحرانی کارخانه اظهار کردند: کارخانه «مقره‌سازی» واقع در شهرستان ساوه به دلیل نامعلومی دچار مشکل شده و در آستانه تعطیلی قرار دارد.

به گفته آنها، از مجموع ۱۵۰ کارگر کارخانه مقره‌سازی، حدود ۱۳۰ کارگر اخراج شده و مابقی برای نگهداری از ماشین‌آلات و محافظت اموال در کارخانه باقی مانده‌اند.

آنها با بیان اینکه کارگران این کارخانه روز گذشته (شنبه ۱۸ اسفند ماه) برای پیگیری وضعیت اشتغال خود مقابل ساختمان فرمانداری ساوه تجمع کرده بودند، افزودند: کارفرما تاکید دارد کارگران بیکار شده برای دریافت مقرری بیمه بیکاری به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی معرفی شوند.

آنها با تاکید بر لزوم تامین امنیت شغلی کارگران این واحد تولیدی از سوی دولت، می‌گویند: کارگران این کارخانه انتظار دارند با حمایت دولت به کارشان بازگردند.

به گفته آنها، نگرانی‌هایی که کارگران به واسطه دریافت نکردن مطالبات معوقه خود متحمل شده‌اند هم‌اکنون با تصمیم کارفرما برای تعطیلی کارخانه، دوچندان شده است.

*تجمع کارگران  کارخانه مقره سازی ساوه دراعتراض به اخراج از کاربا ماه ها حقوق معوقه مقابل فرمانداری

روز سه شنبه چهاردهم فروردین ماه،جمعی کارگران  کارخانه مقره سازی ساوه دراعتراض به اخراج از کاربا ماه ها حقوق معوقه مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

براساس گزارشات منتشره، کارگران کارخانه مقره سازی واقع درشهر صنعتی کاوه ساوه دراعتراض به تمدید نشدن قراردادشان درسال جدید وعدم پرداخت ماه ها حقوقشان مقابل فرمانداری ساوه تجمع کردند.

کارفرمای شرکت مقره‌سازی ساوه در آخرین روزهای پایانی سال 95، اقدام به تسویه حساب و بدهی کارگران در قالب چک بلند مدت به تاریخ خرداد و تیرماه سال 97 کرد که به معنای عدم همکاری و تمدید قرارداد تلقی شده و به رغم گذشت دو هفته از سال جدید، قراردادی برای ادامه همکاری با این کارگران تنظیم نشده است.

درهمین رابطه،معاون اجرایی شرکت مقره سازی ساوه گفت: شرکت مقره سازی مشکلاتی از گذشته و در زمان واگذاری به بخش خصوصی دارد.

حسن معماری افزود: این واحد تولیدی، حدود 250 میلیارد ریال کالای تولیدی انبار شده دارد که برای فروش در بازار مصرف با مشکل جدی روبرو شده است.

معماری تصریح کرد: در حالی که همچنان، کوره 72 متری که از نظر مصرف سوخت گاز بسیار هزینه بر است در حال فعالیت است اما تصمیم هیات مدیره بر این شد که در روند تولید کارخانه بازنگری شود و برای تکمیل کالاهای نیمه ساخته نیز، تدبیری اتخاذ شود.

معماری اظهار کرد: در صورتی که بتوان کالاهای نیمه ساخته را تکمیل کرد، ارزش افزوده ای معادل 500 میلیارد ریال برای شرکت ایجاد می شود که در چنین شرایطی می توانیم علاوه بر بازگرداندن کارگران تسویه حساب شده، بسیاری از بدهی های شرکت به خصوص در زمینه مخارج جاری را پرداخت کنیم.

معاون اجرایی شرکت مقره سازی ساوه در پاسخ به سئوالی مبنی بر مطالبات کارگران افزود: با پرداخت هایی که در 2 ماه آخر سال گذشته در زمینه عیدی سال های 95 و 96 و نیز حقوق معوق آنها انجام شد، به نوعی مانع از این شدیم که کارگران با تنگنای مالی مواجه شوند و تلاش هیات مدیره نیز بر این است که با تداوم فعالیت این کارخانه، بخشی از کارگران به عرصه کار و تولید بازگردند و اگر چه در تعطیلات نوروز نیز حدود 42 تن از کارگران به کار بازگشتند.

معماری گفت: در شرایط کنونی، کارخانه هزینه های بسیاری را متحمل شده و این درحالی است فروش تولیدات نیز، روند مطلوبی ندارد.

وی ادامه داد: قرار است در روزهای آتی، در نشست هیات مدیره شرکت مقره سازی تصمیم هایی جدی برای تغییر روند تولید و تلاش برای تکمیل کالاهای نیمه ساخته اتخاذ شود که امید است مطالبات کارگران و رونق کار و تولید به جریان افتد.

معاون اجرایی شرکت مقره سازی ساوه همچنین از تلاش این شرکت برای ایجاد ساز و کاری برای آن دسته از کارگرانی که چند ماه بیشتر تا بازنشسته شدن زمان ندارند، سخن گفت و افزود: در پی ایجاد شرایطی برای این افراد هستیم تا بتوانند از مزیت بازنشستگی بهره مند شوند.

مرگ دلخراش یک کارگر جوان حین کار در رودسر

یک کارگر جوان در رودسر حین کار ساختمانی در محفظه آسانسور جان خود را از دست داد.

سعید صابر رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی رودسر گفت: در پی تماس کارگران از یک ساختمان در حال احداث با سامانه ۱۲۵، بلافاصله گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند و با استفاده از تجهیزات مخصوص این کارگر را خارج کرده و به عوامل اورژانس ۱۱۵ مستقر در محل حادثه تحویل دادند، ولی کارگر جوان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

وی افزود: سقوط جسم فلزی از طبقات فوقانی در محفظه آسانسور، علت مرگ این کارگر جوان بوده است.

کشته ومصدومیت شدید2کارگرساختمانی در شهرک صنعتی شماره سه سنندج

روزشنبه هیجدهم فروردین ماه 2کارگر براثر حادثه حین سیمانکاری ساختمان شیرین عسل واقع در شهرک صنعتی شماره سه سنندج کشته ومصدوم شدند.

دراین حادثه،یک کارگر28ساله بنام نوید محمدی براثر سقوط از ارتفاع جانش را ازدست داد و کارگری دیگر بنام اسماعیل زندی بشدت مصدوم شد.

مصدومیت 5کارگر درحادثه آتش سوزی شهرصنعتی بابکان آمل

درحادثه آتش سوزی عصر یکشنبه 19فروردین در یک واحد بزرگ تولید پارچه در شهرک صنعتی بابکان شهرستان آمل پنج کارگرمصدوم شدند.

مدیرعملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل در این باره گفت : به محض دریافت پیام آتش سوزی در شهرک صنعتی بابکان بلافاصله تیم های عملیاتی با چهار دستگاه خودروی آتش نشانی و 15 آتش نشان به محل اعزام شدند.

علیرضا اکبری افزود : آتش سوزی هنگام فعالیت واحد تولیدی و حین کار کردن کارگران رخ داد و براساس گزارش های اولیه چهار مرد و یک زن که از کارگران این واحد تولیدی بودند ، بر اثر شدت انفجار ناشی از آتش سوزی و تخریب بخشی از واحد تولیدی دچار مصدومیت شدند.

وی گفت : اگر چه آتش سوزی خسارت مالی سنگین بر جای گذاشت ، اما اعلام قطعی میزان خسارت مشخص نیست و کارشناسان مربوطه درحال جمع بندی هستند و گزارش نهایی آن بزودی اعلام خواهد شد.

بر اساس اظهارات حاضران در صحنه ، ترکیدگی دیگ بخار باعث انفجار و آسیب جدی به تاسیسات و تجهیزات واحد و تخریب بخشی از سالن تولید پارچه شد.

نوزدهم فروردین ماه1397

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت