.
يكشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷.
امروز:
Dec 16 2018.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 00:09

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران: ترور قادر قادری کادر حزب دمکرات کردستان

ترور قادر قادری کادر حزب دمکرات کردستان توسط تروریستهای  جمهوری اسلامی در کردستان عراق محکوم است!
سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦(٦ مارس٢٠١٨) تروریستهای  جمهوری اسلامی در محور بالیسان ــ چوارقرنه در کردستان عراق قادر قادری کادر حزب دمکرات کردستان را مورد حمله قرار داده و او را ترور کردند. امروز ١٦ اسفند جناره قادر قادری در نزدیکی روستای(هه ته لی) در این منطقه پیدا شده است.
این دومین اقدام تروریستی  جمهوری اسلامی علیه احزاب اپوزیسیون سرنگونی طلب در کردستان عراق در یک هفته گذشته است.
ما بارها اعلام کرده ایم که حضور تروریستهای حکومت اسلامی در کردستان عراق در چند سال گذشته و اقدامات تروریستی آنها با همکاری نزدیک احزاب حاکم اقلیم کردستان و یا در بهترین حالت با نادیده گرفتن این ترورها تامین میشود. احزاب ناسیونالیستی و اسلامی شریک جنایات جمهوری اسلامی در این منطقه هستند.
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران ترور جنایتکارانه قادر قادری را شدیدا محکوم میکند و به خانواده قادر قادری و حزب دمکرات کردستان صمیمانه تسلیت میگوید.
باید با فشار بین المللی به جمهوری اسلامی، و افشای همکاری احزاب حاکم در اقلیم کردستان، جلو تروریسم رژیم فاشیستی ــ اسلامی را گرفت.
ما، مردم آزادیخواه و احزاب سیاسی اپوزیسیون در ایران و کردستان عراق را فرا میخوانیم که جنایات جمهوری اسلامی و همکاری احزاب ناسیونال ـ اسلامی کردستان عراق با تروریستهای جمهوری اسلامی را محکوم کنند.
مرگ بر جمهوری جنایتکار اسلامی
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران
١٦ اسفند ١٣٩٦، ٧ مارس ٢٠١٨

مسبب مستقیم شرایط  مشقت بار زلزله زدگان، مرگ کودکان، سالمندان و مردم، لاابالی‌گری عامدانه، جمهوری اسلامی است!
٢٠ اسفند؛ نوزاد سرپل‌ذهابی(محمد نظری)، در اثر عفونت ریه درگذشت.
مردم زلزله زده در سرپل ذهاب  بدلیل عدم رسیدگی به مشکلات اسکان، معیشتی ــ بهداشتی و دارویی،  دچار انواع بیمارهای عفونی، جسمی و روانی شده اند. دراین میان کودکان خردسال بیشتر از همه صدمه دیده‌‌‌اند.  کودک نوزادی به اسم محمد نظری در اثر عفونت ریه در روز ٢٠ اسفند(٩٦) متاسفانه جان عزیزش را از دست داده است.
هم اکنون هزاران نفر در چادرهایی نازک و بدون حفاظ ایمنی، زندگی میکنند. سرمای سخت، باران و برف در درون چادرها زندگی و خواب را بر ساکنین اردوپاه های زلزله زدگان،  تلخ کرده است
مسبب مستقیم شرایط  مشقت بار زلزله زدگان، مرگ کودکان، سالمندان و مردم، لاابالی‌گری عامدانه، جمهوری اسلامی است! حکومتی تا مغز استخوان فاسد و شرور که با بیرحمی تمام مردم مصیبت دیده و زلزله زده را با انبوهی از درد و گرفتاری و کمبود به حال خود رها کرده است. بودجه‌ ناچیزی از جانب دولت برای کمک به مناطق زلزله زده اعلام شد اما همان هم به مردم نرسید. هنوز نیازهای اولیه مردم از آب آشامیدنی تا سرپناه و کانکس و دارو و درمان و بهداشت بی جواب مانده است.
کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران، به مادر و پدر(محمد نظری) نوزادی که در اثر عقونت ریه جانش را از دست داده صمیمانه تسلیت میگوید.
زمینه های اعتراض و مبارزه علیه شرایط مشقتبار زلزله زدگان فراهم است.  . با تلاشی آگاهانه باید نگذاریم جان های عزیز بیشتری را از ما بگیرند. برای دستیابی به امکانات لازم از جمله اسکان مناسب، بیمارستان و دسترسی رایگان به دارو و پزشک و تامین معیشت مردم زلزله زده مبارزه دسته جمعی  و بویژه با شرکت توده وسیعی از مردم مناطق سرپل ذهاب و ثلاث بابا جانی در اشکال راه پیمایی و تجمع در شهرهای بزرگ کرمانشاه و تهران، امری فوری و ضروری است.
با سرنگونی جمهوری اسلامی و خلاصی از شر حاکمان جنایتکار بشریت نفس راحتی خواهد کشید.

کمیته کردستان حزب کمونیست کارگری ایران
٢٠ اسفند ١٣٩٦
١١ مارس ٢٠١٨

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت