.
شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷.
امروز:
Jul 21 2018.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

پنج شنبه, 19 مرداد 1396 ساعت 02:50

اطلاعیه شماره دوم در باره برگزاری کنفرانس موسس حزب

همچنانکه در جریان هستید به زمان برگزاری کنفرانس موسس و ایجاد یک حزب  سیاسی وانقلابی نزدیک میشویم. بخشی از اسناد سیاسی آن تا کنون از طریق نشریه و سایت "سوسیالیسم امروز" برای عموم قابل دسترس شده است. در این شماره وهمچنین شماره آتی  نشریه   و سایت سوسیالیسم امروز بخش دیگری از اسناد سیاسی-علنی پیشنهاد شده به کنفرانس انتشار بیرونی پیدا میکند.
روزهیجدهم اوت ٢٠١٧(٢٧ مرداد١٣٩٦) آخرین تاریخ دریافت اسناد و پیشنهادات ارسالی به کنفرانس موسس و همچنین آخرین روز ثبت نام  اعضا و فعالین برای شرکت در آن خواهد بود. ما تلاش میکنیم کە همزمان در مکانهایی دیگری کنفرانس برگزار شود.
هیئت هماهنگ کننده تدارک کنفرانس موسس حزب از همه کارگران و فعالین کارگری ، مبارزین راه آزادی، و فعالین و دوستداران حزب میخواهد از فرصت باقی مانده استفاده نموده  ودر تدارک سیاسی وتاسیس چنین حزبی بیش از پیش نقش مستقیم و موثر ایفا نمایند. طبق روال تا کنونی متعهدهستیم  که  قرار، قطعنامه و اسناد پیشنهادی با دیدگاها و پیشنهادات مختلف را، تا جائی که جنبه امنیتی نداشته باشند، ضمن انتشار آنها در نشریه و سایت مستقیما در اختیار کنفرانس قرار خواهیم داد.
اسناد  ویژه و محرمانه ، آئین نامه های  کنفرانس و  همچنین تاریخ و مکان و هزینه شرکت در  کنفرانس تنها به اطلاع شرکت کنندگان در کنفرانس خواهد رسید.
پیشا پیش به همه شرکت کنندگان  در کنفرانس موسس حزب خوش آمد می گوییم!
هیئت برگزار کننده کنفرانس موسس حزب
www.simroz.org
ادرس مایل و تلفنهای تماس:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
0046762349683
00447740076631
004792831376
0046700929993

اطلاعیه در باره،
پیوستن ٢٤ رفیق دیگر به پروسه تشکیل حزب
طی چند ماه اخیر  پیوستتن دها انسان مبارز و سوسیالیست  به پروسه تشکیل حزب سیاسی جدید در ایران را به اطلاع عموم رساندیم. در ادامه استقبال گسترده ای که از پروسه تشکیل یک حزب رزمنده و سوسیالیستی در ایران و منطقه میشود انسانهای مبارز زیادی  در صدد پیوستن به این حزب هستند. اکنون مایه افتخار ما است که پیوستن  ٢٤ فعال  مبارز سوسیالیست و آزادیخواه دیگر را به این تلاش انقلابی و ایجاد حزب سیاسی جدید اعلام کنیم.
این رفقا عبارتند از: ١-حمید محمدی٢-شاهین حیدری٣-ساروملکشاهی٤-سیوان رحیمی٥-شیرکو قهرمانی ٦-اشکان فتاحی ٧-‌هاشم محمودی ٨-بهمن مرادی ٩-عارف احمدی ١٠-محمد احمدی ١١-سوما رستمی ١٢-آرزو ویسی ١٣-شادمان محمدی ١٤-آرام محمدی ١٥-امیر حسین ابراهیمی ١٦-شهریار محمدی ١٧-بارزان شعبانی ١٨-تینا لطفی ١٩-هنر سلیم پیرکی ٢٠-میلاد محمدی ٢١-اختر فتحی ٢٢-ریژوان رضائی ٢٣-سجاد ارومیه ٢٤-حیدرارومیه ٢٥-...
به تک تک این مبارزین و انسانهای شریف خوش آمد گفته و خوشحال هستیم که چون تن واحد و برابر برای ایجاد یک حزب سوسیالیستی و انقلابی همرزم و همسنگر هم خواهیم بود.
همه مبارزین راه آزادی، برابری و سوسیالیسم و همه کسانی که خواهان سرنگونی کلیت رژیم جنایتکار اسلامی هستند به پیوستن به این تلاش و حزب انقلابی جدید فرا میخوانیم.
مرگ بر جمهوری اسلامی!
زنده باد سوسیالیسم!
هیئت برگزار کننده کنفرانس موسس حزب
١٥ مرداد ١٣٩٦- ٦ اوت ٢٠١٧
www.simroz.org
ادرس مایل و تلفنهای تماس:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
0046762349683
00447740076631
004792831376
009647510034303

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت