.
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸.
امروز:
Nov 11 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

جمعه, 28 آذر 1393 ساعت 04:35

نهاد کودکان مقدمند: کودکان قربانی جنگ تروریستها

هجوم تروریستهای اسلامی طالبان به مدرسه ای در پیشاور پاکستان به کشته شدن ١٣۲ دانش آموز و ۹ نفر از کارکنان مدرسه انجامید. این جنایتی خونین و رسوا و بخشی از سیاست داٸمی جریانات تروریستی اسلامی است.
حمله به مدارس٬ ترور آموزگاران٬ مسموم کردن آب و غذای مدارس٬ پخش گازهای شیمیایی مرگ آور در مدارس٬ بستن مدارس و ایجاد مدارس قرآنی همه و همه بخشی از کارنامه سیاه تروریسم اسلامی درمنطقه است.
این حمله ظاهرا برای انتقام از عملیات ارتش پاکستان در منطقه وزیرستان شمالی صورت گرفته است.
همین توجیه وقیحانه و انتقام گرفتن و کشتار دانش آموزان بی گناه٬ بخوبی نشان میدهد که چه توحشی در پس این حمله تروریستی نهفته است.
حمله طالبان پاکستان در ادامه آدم ربایی های تروریستی بوکوحرام در نیجریه و داعش در عراق و سوریه٬ همه حلقه های یک زنجیر اند. کودکان قربانیان بلافصل تهاجمات تروریستی اند.
این نه اولین و نه آخرین تهاجم تروریستی است. کل منطقه را جنگ تروریستها به جهنمی برای کودکان و مردم بدل کرده است.
وضعیت وخیم کودکان در خود وزیرستان شمالی که در دست طالبان است٬ تا وضعیت کودکان بی پناه در کوههای شنگال در عراق و اردوگاههای آورگان سوریه ای در ترکیه و اردن حکایت از مرگ و نابودی کودکان دارد.
همه دول منطقه و تروریسمی که آشکار و نهان از سوی آنها هدایت و حمایت می شود شریک این قتل عامها هستند. همه آنها با هم این جهنم را زیر پای مردم گشوده اند.
ما ـ نهاد کودکان مقدمند ـ اکیدا حمله تروریستی به دانش آموزان در پیشاور را محکوم می کنیم. خود را عمیقا در سوگ دردناک خانواده ها شریک میدانیم.
کودکان بیش از هر زمان دیگر بی پناه و نیازمندند. حمایت از کودکان یک وظیفه فوری جهان متمدن علیه جنگ تروریستهاست.
نهاد کودکان مقدمند
١۷ دسامبر ۲۰١٤

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت