.
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸.
امروز:
Jan 21 2020.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1393 ساعت 03:47

اسماعیل هوشیار: تشکر الهام میکنم ، لیکن...!

تاریخ انتشار: 14.05.2014
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
درمیان تبریکات نوروزی سال 1393 خانمی به نام الهام چرخنده که مثلا بازیگر است پیامش را با تبریک به رهبرش خامنه ای شروع و تمام کرد . ویدئوی مذبور روی فضای مجازی سروصدایی کرد . همان موقع چیزهای زیادی به ذهنم زد که چرا این همه مالش....؟ مینا اسدی هم نوشته بود برای شهرت و اینا....این بازیگر سینما و تلویزیون در شبکه چهار سیمای اسلامی ، با اشتیاق و شعف بسیار سال نو را به رهبر جمهوری اسلامی تبریک می‌گفت. وی در این پیام تلویزیونی بیان داشت: «اولین تبریکم را عرض می‌کنم به رهبر عظیم‌الشأن کشورم، حضرت سید آیت‌الله علی خامنه‌ای، آقا جان، عیدتون مبارک!»
مدتی گذشت تا دیروز متنی از همین خانم را در فیس بوک دیدم و ناگهان به ذهنم زد که صمیمانه از این عاشق چرخنده تشکرکنم . تشکرمیکنم که با نوشته اش فضای عمومی واقعی داخل ایران را منتشر کرد . تشکرمیکنم که نوشته اش به من فهماند ، فقط چند ضد انقلاب منافق خارج از ایران از این شکل مالاندن تهوع نگرفتند . و باز هم تشکر میکنم که فضای واقعی و نفرت عمومی از کل حکومت اسلامی را منتشر کرد !
بر خلاف نظر مینا اسدی من عمیقا به این نتیجه رسیدم اگر کسی درهمین حکومت اسلامی ، دنبال نام و شهرت است ، برای شهرت و نام حتما دست به کارهای دیگری میزند و مطلقا از حشری شدن با نام مقام عظما پرهیز میکنند . چون اولا ما در 2014 هستیم یعنی 35 سال تجربه عملی حکومت اسلامی را داریم . دوما همین امروز هم که تیغ سرکوب هنوز حرف اول را میزند و با همین سرکوب برای خانم عاشق ولایت آجر و دست خر حواله میکنند پس ببین اگر سرکوب نباشد مردم با عاشقان ولایت چه میکنند ؟ سوما این خانم طبق اظهارات خودش تا سال 1379 قاری قرآن بوده است یعنی قرآن را در مساجد قارقار میکرده است و بعد وارد سینما شده است . در قرن 21 و سال 2014 قاری قرآن آدم مجنون و روانی محسوب میشود که فکر میکند عاشق است ! پس بر اعمال دیوانه هم ایرادی نمیشود گرفت .
این خانم احتمالا فقط شنیده که در سینما ده نمکی هم هست ولی متوجه نیست که فصلش تمام شده و دیگر با مالاندنهای اوائل استقرار حکومت اسلامی راهی باز نمیشود . حتی همین ده نمکی هم برای فروش گیشه حداقل و در ظاهر در فیلمشهایش بر خلاف ارزشهای مولا حرف میزند . یعنی برای پیشرفت در سینما و یا هر موضوعی که یک پایش در میان مردم است حتما و حداقل باید نشان بدهی که با مردمی....و از مولا بازی و کل حکومت اسلامی بیزار....! چون مردم خرداد 1388 و سرکوبهای مطلق در خیابان و تجاوز در زندانها و بقیه ماجراها را فراموش نکرده و نمیکنند . این خانم 1379 وارد سینما شده است یعنی تا آن خرداد خونین 9 سال مثلا در سینما بوده است و حالا از مولایش تشکر میکند که خون مردم را توی شیشه کرده است ؟ والا این مردم خیلی مهربان هستند که فقط پاره آجر حواله ات کرده اند ! الهام چرخنده اگر واقعا دنبال شهرت و اسکارو ...اینا بود باید برعکس عمل میکرد مگر اینکه قدرت تشخیص و سواد نداشته باشد و به شعورش نرسد که مردم از کل این نظام و مولایش متنفرند . کسی هم که همین موضوع ساده تنفر عمومی از حکومت اسلامی را تشخیص ندهد ، پس حتما مغزش مشکل دارد و عقب افتاده ذهنی محسوب میشود !
آن شهرتی که محصول لابی گری های کمپانی ها نباشد نام مقام عظما ومولا وکل ارزشهای حکومت اسلامی برایش سم و کشنده است چه رسد به چیزهای دیگرش ! فصل لوس بازیهای ارزشی تمام شده است . یکی از روزنامه های حکومتی نوشته بود : اختراع بسیجی در سنگ قبر : زمانی که کسی کنار آن می‌نشیند به صورت هوشمند روشن می‌شود و عملیات شستشو را نیز به صورت خودکار انجام می‌دهد . به گفته مخترع بسیجی بوشهری ، سیستم صوتی این سنگ قبر نیز هوشمند است و صدای صوت قرآن پخش می‌کند . بسیجی مربوطه در تمام طول پروسه اختراع یا اکتشافش حرفی از عظما و حکومت نزده تا بازارش کساد نشود . به عبارتی دیگر حتی مسلمانش حساب مسلمانی ( ناندانی ) خودش را از کلییت حکومت اسلامی جدا میکند !
اسکارفرهادی یادتان هست ؟ جدای از لابی های مختلف...اگرفرهادی هم فقط یکی از این دسته گلهای چرخنده را به باد میداد و بیضه کبیر مقام معظم را میمالاند ...بهترین فیلم هم که میساخت....اسکار میسابید به الک....
متن گلایه الهام چرخنده را میگذارم . توضیح مینا اسدی را هم ضمیمه میکنم ولی بازهم نظرم عوض نمیشود . الهام چرخنده نشان داد که برای شهرت و نام ، بیضه های آقا را شب عید نوروز نمالاند . این ضعیفه فکری واقعا عاشق مولایش است . متن گلایه الهام چرخنده ، امید مرا به فضای فرهنگی داخل ایران صیقل زد. این قاری قرآن ونقاش بسیجی که با گرفتن جایزه بی شعوری از ( فرج الله سلحشور مبتکر و افتتاح کننده فاحشه خانه های اسلامی در ایران ) ، بازهم روز پدر را به خامنه ای تبریک گفته است....، تتمه فضای مسموم فرهنگی تعدادی عاشق روانی در جامعه بازیگر نسوان است ! جامعه و مردم ایران از این رنسانس و دوران معیوب فرهنگی در حال عبور است ، شما وقت کردی به جای پیچیدن نسخه فرهنگی 9 دی برای دیگران ، نگاهی به خودت بکن کوچولو !
.....
متن الهام چرخنده درفیس بوک : به جرم عاشقی مرا با چوب زدند
«بعد از پخش اظهار ارادتم در آغازین روزهای بهار به رهبر انقلاب اتفاقات عجیبی برایم افتاد... دقیقا بعد از پخش این ویدیو بود که من از شبکه‌های مختلف منافقان، صدای آمریکا و مخالفان صحبت‌هایی شنیدم... متوجه شدم که چقدر از دستم ناراحت هستند و چقدر از این کلام من پریشان شده‌اند.... دلم شکست و غصه دار شدم. اما همان لحظه یاد فرمایش حضرت امام (ره) افتادم که گفته بود هر وقت دشمن از شما تعریف کرد ناراحت شوید. بعد از این جریان تلویزیون‌های مختلف شروع به فحاشی، تهمت و تهدید کردند... در شب تولد پسرم، شیشه‌های ماشینم را شکستند. همان جا خطاب به حضرت علی (ع) گفتم یا علی(ع) حواس شما هست؟ من متوجه می‌شوم که غربت شیعه چقدر سخت بوده است... الآن که اینجا ایستادم کمرم درد می‌کند چون دیشب دوباره به جرم عاشقی مرا با چوب زدند... با افتخار می‌گویم که قاری قرآن بودم و سالها در بخش بسیج مساجد نقاشی تدریس کردم. از سال ۷۹ وارد سینما شدم اما فکر می‌کنم دیگر تصویرم را نبینید چون برایم پیام فرستاده بودند که خانم چرخنده سینمای ما جای چنین زنانی نیست. برایم این سوال بوجود آمد که فضای فرهنگی ما جای چه نوع زنانی است؟»
.....
متن مینا اسدی درفیس بوک
چه کار خوبی کردم که در باره ی این گدای شهرت نوشتم . مدرکی در دست داشت از یک ضد انقلاب ....و شیون کنان و برسر زنان از آقایش رهبر چاکران و دستمال به دستان یاری خواست . آقا رهبر از لج ما هم که شده دست بر سرو رویش کشید ...ناز و نوازشش کرد و به او قول داد که برایش اسکار میگیرد .حالا این گدای سامره که پشتش محکم و بیشرمی اش افزون شده است در سالنی که تماشاگرانش مرید و مررده جنایتکاران و آدم کشانند بلبل زبانی می کند و صلوات ختم می کند .خجالت...وجدان ...و شرم کلماتی ست که این عروسک کوکی هر گز نشنیده است. کور و کر است و نمی بیند که مردم چقدر از ادا و اطوار او بیزارند و از نشان دادن خودش آنقدر دچار شعف و شادی ست که نمی فهمد چرا مردم جان به لب رسیده از دست رهبر ایشان، با نفرت از فرمایشات او آنچنان به خشم آمده اند که ماشین اش را درب و داغان کرده اند.حالا اگر کمی صبر داشته باشد صبح دو لتش می دمد . من گدا زیاد دیده بودم از همه رقم ...اما این گدا حرف ندارد ...بی نظیر است ...نمره اش -بیست که چیزی نیست- صدو بیست چهار هزار، و به تعدا دپیغمبران است . ببینید کار چاکری و گدایی اش به کجا رسیده که سینماگران دیگر گفته اند که جضور او را در عرصه ی سینما نمی پذیرند . امید وارم رهبر ،چابلوسی ها و خایه مالی های اخیر این زن بیچاره را به دقت بشنوند و از بلاهت و مرد رندی این آدم بی مایه و تهی مغز سود وافر برند...آمین!
.....
14.05.2014
www.tipf.info
http://www.tipf.info/tashakor,mikonam.htm

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت