.
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸.
امروز:
Nov 22 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

دوشنبه, 22 ارديبهشت 1393 ساعت 02:42

مراسم تجليل از سامره علي نژاد در استانبول ، لغو شد!

آيا نکته اين نيست که رژيم اسلامي نميتواند اين خفت و خواري را قورت بدهد و شاهد باشد که کسي که عليه اعدام بوده، لوح تقدير دريافت کند؟
 مراسم اعطاي لوح تقدير به مادري  که عملا در مقابل اعدام ايستاد و با بخشش يک جوان، جنبشي را که  در ايران از مدتها قبل شروع شده بود چهره  و علنيت داد، لحظاتي قبل اعلام شد که لغو شده است.
شهرداري منطقه اي در استانبول قرار بود امروز يکشنبه اين مراسم را اجرا کند. در لحظات آخر اعلام شد که سامره علي نژاد بدليل بيماري نتوانست پرواز کند و اکنون در بيمارستان  بستري است.  کمال قليچدار اوغلو رهبر بزرگترين حزب مخالف دولت ترکيه در مجلس ملي قرار بود اين لوح تقدير را به خانم علي نژاد تقديم کند.
خانم علی نژاد از طرف لیدر حزب CHP  Cumhuriyet halk partisi ترکیه دعوت شده بوده و از طرف شهرداری maltepe استانبول برای روز مادر برگزیده شده بود.
نکته اينست که خبر اعلام نميکند که با بهبود وضع جسمي خانم علي نژاد اين مراسم برگزار خواهد شد، خبر حاکي است اين مراسم لغو شده است و علت لغو آنرا بيماري خانم علي نژاد مطرح کرده اند.
اخبار دقيقتر علت لغو سفر خانم علي نژاد قطعا بزودي روشن خواهد شد . يک نکته اما از همين الان معلوم است
رژيم اسلامي نميتواند شاهد چنين خفت و خواري باشد که در حاليکه مقامات حکومتي و لاريجاني جلاد از حياتي بودن قصاص حرف ميزنند و قصاص و جنايت و اعدام را مي ستايند، اکنون کسي که عملا در مقابل قصاص ايستاده همچون قهرمان ملي ، مورد ستايش جهانيان قرار بگيرد. اينرا حکومت نتوانسته قورت بدهد و بنظر ميرسد بهمين دليل سفر کنسل شده است.
کميته بين المللي عليه اعدام
۱۱ ماه مه ۲۰۱۴

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت