.
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸.
امروز:
Jan 24 2020.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1393 ساعت 03:20

سیامک ستوده: حمله ارازل و اوباش به کارگران افغان

حمله ارازل و اوباش و به آتش کشیدن خانه های کارگران افغان در نظام آباد قزوین
یکبار دیگر دستان جنایتکار ناسیونالیسم، مذهب و سرمایه در همدستی با یکدیگر فاجعه آفرین شدند. بنا به گزارش یک شاهد عینی از  روستای نظام آباد قزوین روز گذشته گروهی از ارازل و اوباش چماقدار، کارگران و دهقانان افغان ساکن این روستا و خانواده های آنان را با چوب و چاقو مورد حمله قرار داده، خانه ها و موتورهای آنان را به آتش کشیده، نزدیک به 500 الی 600 تن از احشام آنان را سر بریده و زنان و دختران شان را مورد تجاوز جنسی قرار داده اند. هم اکنون این خانواده های آسیب دیده همراه با کودکان و فرزندان شان در خیابان ها بدون سرپناه، غذا و وسائل لازم برای حفاظت خود بسر می برند.
جالب است که همچون واقعه دلخراش یزد در دو سال گذشته، اینبار نیز حمله جنایتکارانه به خانه و کاشانه زحمتکشان و مهاجران شریف افغان بدنبال شایعه دروغین باردار شدن دختری که گفته می شود از سلامت روحی برخوردار نبوده است، توسط یک افغان آغاز می گردد. ابتدا شایع می شود که عامل این تجاوز یک مرد افغان بوده است. ولی بعد و پس از بزن و بکوب ها و آتش زدن خانه ها معلوم می شود که عامل بارداری دختر، بنا به اقرار خود او، نه یک افغان، بلکه یک ایرانی بوده است. در سرزمین مرز پرگهر گویا هر جنایتِ حتی خود ساخته ای هم کافی است به یک غیر ایرانی منتسب گردد تا مجوز وحشیانه ترین قصابی ها و سرکوب ها توسط نژاد پاک! ایرانی بر علیه دیگران را بدست آورد. کسی چه می داند، شاید بارداری دختر مزبور نتیجه یک رابطه طبیعی جنسی میان یک زن و مرد بوده است که چون خارج از چهارچوب خانواده و نکاح زشت و نفرت انگیز اسلامی رخ داده، اینچنین در پیشگاه تعصب مردسالارانه اسلامی به اتهام تجاوز جنسی تبدیل شده است. شاید همانطور که اکنون هم معلوم شده، پای هیچ افغانی هم در میان نبوده، ولی برای اضافه کردن چاشنی ناسیونالیستی نیز به دست پخت مرتجعین مذهبی چنین دروغ نژادپرستانه ای لازم شده است، و مسلما در این معرکه نفع سرمایه نیز که بهرحال نفع خود را در دامن زدن به دودستگی و تفرقه میان قربانیان خود می بیند، ملحوظ شده باشد.
گفته می شود که توطئه گر اصلی این داستان یوسف اسدی دهیار روستا و شخص دیگری که رئیس شورای اسلامی نظام اباد می باشد، بوده اند. این افراد همراه با همه کسانی که در ضرب و شتم کارگران افغان و آتش زدن خانه های آنان دست داشته اند باید دستگیر و با حضور خود کارگران افغان و خانواده هایشان محاکمه و  مجازات شوند. در غیر اینصورت بی شک روزی فرا خواهد رسید که دست پرقدرت عدالت از آستین ملیون ها کارگر افغانی ساکن ایران، بیرون آمده، همراه با مشت آهنین طبقه کارگر ایران، بر فرق طبقه انگل سرمایه دار و دار و دسته های توطئه گر آنان فرود آمده، جانیانی که امروز دست به چنین جنایاتی بر علیه کارگران ستمدیده و شریف افغان می زنند، بمعنای واقعی کلمه مجازات شوند.
آنروز چندان دور نخواهد بود.
سیامک ستوده -31 فروردین 1393
لینک خبر بالا:
https://www.facebook.com/photo.php?v=619170338167541&set=vb.100002237410688&type=2&theater

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت