.
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸.
امروز:
Sep 18 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

یکشنبه, 24 فروردين 1393 ساعت 19:48

اسماعیل هوشیار: پیام مریم رجوی در پارلمان اروپا!

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
رئيس جمهور برگزيده مسعود در كنفرانس چپوندن به شیوه اروپایی ، تغيير رژيم ، تامين امنيت براي ساكنان ليبرتي در پاريس گفت : از دولتهاي غربي مي خواهيم كه روابط خود با حکومت اسلامی را به مسأله حقوق ما مشروط كنند....و ازچائیدن مستمر من جلوگیری کنند !
مریم گفت : روحاني در كارنامه 10ماهه خود نشان داده كه بخشي از حاكميت ملايان است و ماموريتي جز حفظ اين رژيم ندارد . پس زندان لیبرتی را تا ظهور امام زمان باید سرپا نگه داریم.....
مريم رجوي روز شنبه 12 آوريل 2014 از جامعه جهاني به ويژه دولتهاي غربي خواست كه روابط خود با رژيم ملايان را به مسأله حقوق مسعود و سهم من ، مشروط كنند.
مریم گفت : از ديدار مجدد با شما در اين خانة دموكراسي ، بسيار خوشوقتم. من به پارلمان اروپا آمده‌ام تا پارلمانها و دولتها و نهادهاي اتحادية اروپا را به حمايت ازخودم ومسعود و بقیه قبیله مان فرا بخوانم .
برگزاري اين كنفرانس، برای هزارمین بار و همزمان با بهار و تابستان موازين بين‌المللي را برای استمرار زندان لیبرتی منعكس مي‌كند .
اين حملات هيستريك و افسار گسيخته، در يك هفتة گذشته عليه پارلمان اروپا به خاطر دعوت از من بوده است .  ادامه مذاکرات هسته تا ظهورامام زمان به خاطر مسعود بوده است که الهی قربونش برم.....دعوت هزار باره شما مرا باز هم مشعوف کرد . جناب کارترالبته نباید اشگل رها کند و بگذارد به ‌خاطرامام زمان هم که شده بزنن ایران رو بسابن به الک ....به قول مسعود جونم دیگی که واسه من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه....
دعوت اين پارلمان از من پاشنة آشيل اين رژيم است  پس :
1 ـ مرا هر روز بکنید دعوت و لیبرتی را تعطیل نکنید و ما کاری برایتان میکنیم کارستان....
2 ـ با استفاده از رويكرد به غايت ضعيف دولتهاي غرب ، آخوندها هم براي شل‌كردن تحريمها تلاش مي‌كنند، و هم با وقت‌كشي و فريبكاري، به پروژه‌هاي اتمي خود ادامه مي‌دهند تنها راه حل حفظ زندان لیبرتی است .
ممانعت از دسترسي آ‌نها به بمب هسته‌يي فقط يك راه دارد؛ واینکه تا ظهور امام زمان زندان لیبرتی بماند و بعد از ظهور و امضاء خود امام زمان برای توافق هسته تا دسته زندانیان لیبرتی برمیگردن ایران....
نمايندگان جیگرطلای اروپا ، بعد از دستگیری جیش المختار تعداد شهیدان ما کم شده و بازار ما داغ نیست درخواست من از غرب اینه که یک مختاری دیگه رو کنن تا بازار ما با شهید رونق بگیره و رونق بازارما برای سیاست شما هم خوب است !
فرمانده قرارگاه الانبار پایان مذاکرات هسته را به ظهور امام زمان مشروط کرده است من از همه شما میخوام که ظهور مسعود را فاکتور بگیرن . منظور طائب مسعود نبوده است . چون ظهور مسعود کل این دستگاه ما را چپه میکنه و این با سیاست خط موازی همخوان نیست .
دوستان عزيز!
اجازه بدهيد در اين جا ازشماها  تقديرتقدير  كنم. از دكتر آلخو ويدال كوادراس كه اين سیاست حفظ زندان لیبرتی را با شايستگي و مثل کیرخرهمیشه سر پا نگه داشته است، هم‌چنين آقايان استرون استيونسون كه صداي من در پارلمان اروپا بود و آقاي جيمز هيگينز، استفان هيوز، تونه كلام و خانم اديت بائر، و ساير اعضاي برجسته پارلمان اروپا....ترديدي ندارم كه نام نيكتان در تاريخ دوستي خاله خرسه و این سیاست تخمی براي هميشه الهامبخش خواهد بود .
دوستان عزيز از همه شما متشكرم.
بعد از سخنرانی مریم جون پارلمان اروپا هم اعلام کرد :
1: ﻧﻈﺎﻓﺖ ﺭﺑﻄﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻧﺪﺍﺭﺩ
.2 ﺭﻣﻀﺎﻥ ﺑﻪ 6ﻣﺎﻩ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﯾﺎﻓﺖ
.3 ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺩﺷﻤﻦ ﺧﺪﺍﺳﺖ
.4 ﻭﺿﻮﺑﻪ ﻫﯿﭻ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺎﻃﻞ ﻧﻤﯿﺸﻮﺩ حتی با گوز
.5 ﺁﺏ ﺭﯾﺨﺘﻦ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻣﺴﺎﻓﺮﺣﺮﺍﻣﻪ،ﻫمان ﺗﻒ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ
اسماعیل هوشیار
13.04.2014
www.tipf.info
http://www.tipf.info/payame,maryam,be,parleman.htm
تاریخ انتشار: 13.04.2014

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت