.
يكشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸.
امروز:
Nov 17 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

پنج شنبه, 01 اسفند 1392 ساعت 01:45

اسماعیل هوشیار: آن خانواده های مزدور!

تاریخ انتشار: 19.02.2014
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
یکی از تبعات یا اثرات " تناقضات بزرگ " پرت وپلا گفتن است . برای پرت وپلا گفتن ، به تعدادی خانواده با شرایط مکفی نیازمندند .  آقای مسعود رجوی درآخرین پیام خود صحبت ازارتش آزادی و خاوران و آئینهای دفن جسد در استراتژی کرد . اما چند روز بعد خانواده زندانیان لیبرتی درسوئد ، با یک جمله درمتن پیامشان زیرآب خط رهبر را زدند ؟!
http://www.aftabkaran.com/maghale.php?id=3772
جمله خانواده های سوئدی این است : ما خانواده های مجاهدین خواهان انتقال تمامی مجاهدین محبوس در زندان لیبرتی بدون اشتثنا به خارج ازعراق تحت نظارت ملل متحد وارگانهای بین المللی میباشیم دولت بارک اوباما را مسئول هرگونه تعدی به آنها میدانیم.
این یعنی چه ؟ اگر پایان این خط غلط است که رهبرعقیدتی درپیام 20 بهمن 1392 باید به آن مستقیما اشاره میکرد و خروج نیروها از باتلاق عراق را تشریح میکرد .
از نظر رهبرعقیدتی مزدور کسی است که با خط و سیاست رهبرعقیدتی موافق نباشد. بالاخره این خانواده های مقیم سوئد از کجا خط میگیرند ؟ اشاره به خط خروج از باتلاق عراق که بنا به توضیحات رهبرعقیدتی وزارت اطلاعات آن را ابداع کرد....از طرف خانواده ها به مزدوری این خانواده ها میرسد یا نه ؟ آیا وقتی این خانواده ها با شرایط مکفی مشغول نوشتن متن بودند به ذهنشان نزد که با درخواست خروج عملا زیرآب خط رهبر را میزنند و ذلت و تسلیم را در زرورق "رژیم نشان" عرضه میکنند ؟
خلاصه که خیلی ظاهرا خرتوخره ....ولی فقط ظاهرا .
از 2 حال خارج نیست . یا این خانواده های مقیم سوئد هم مزدورند که درخواست خروج نیروها از باتلاق عراق  را میکنند و یا همه کسانی که حداقل از یک سال پیش خواهان خروج نیروها ازعراق بودند ، خیلی از زمانه خودشان جلوترند !
یک احتمال سومی هم هست و اینکه این خانواده های مقاومت را بیش از حد جناب رهبر عقیدتی گوسفند فرض کرده است . حتی بیشتر از ولی فقیه و بسیجیها . آخرین پیام ولی فقیه این بود : مذاکره و استحاله فایده نداره...ولی مخالف هم نیست ! بخش فایده نداشتن مذاکره برای بسیجی و بخش ادامه مذاکره برای بیرونی ها !
یکی از تبعات یا اثرات " تناقضات بزرگ " پرت وپلا گفتن است . من از هر دو رهبرآسمانی و هر دو امام درخواست میکنم که حد و حدود توهین به مریدان و گوسفندان خودتان را کمی رعایت کنید . والا پرت و پلا گفتن امامان سنتی دیرین است .
راستی تا یادم نرفته....ظریف وزیرخارجه خامنه ای روز دوشنبه 18 فوریه 2014، پس از دیدار با کاترین اشتون، واعدام 20 نفر در یک روز گفت : "ما معتقدیم می توانیم به توافق برسیم، و ما با اراده سیاسی برای رسیدن به توافق نهایی به اینجا آمده ایم."
پیدا کنید لبو فروش را....
اسماعیل هوشیار
19.02.2014
www.tipf.info
....
متن کامل اطلاعیه خانواده ها با شرایط مکفی...
....

تاریخ درج مقاله -1392:11:29
اطلاعیه خانواده های مجاهدین زندان لیبرتی ساکن سوئد به مناسبت سالگرد نوزده بهمن ومحکومیت دفن مخفیانه اجساد شهدای قتل عم اشرف
دوستان عزیز سی وسومین سالروز نوزدهم بهمن عاشورای مجاهدین را درشرایطی برگزار میکنیم که رژیم غرق دربحران آخوندی در آستان سرکشیدن جام زهراتمی، اینک توسط آلت دستهای مزدورخود درعراق درست به همان شیوه های شنیع آخوندها دست در کشتار مجاهدین دارند وبه نیابت ازآنها وسکوت شرم آور بزرگترین ابرقدرت جهان وسایرقدرتهای ریزودرشت درکمین مجاهدین قهرمان نشسته اند تا شاید ازاین مقاومت اثری باقی نگذارند.آنها حتی از دفن اجساد مجاهدین توسط خانواده هایشان جلوگیری میکنند
اما این مقاومت به یمن رهبری هشیاروفداکار وبه یمن اعضای قهرمان وپولادینش وبا حمایت مردم وهواداران صدیقش هرخدعه ونیرنگ وتوطئه را با هرچه شعله ورتر کردن آتش مقاومت درایستادگی تمام عیار درمقابل دشمن ودشمنان مردم ایران بی مهابا به پیش میبرد وداغ ذلت وتسلیم را بر دل سیاه آخوندها وآخوندصفتان وحامیان بین المللی آنها میگذارد، براستی که آنچه بر سر این مقاومت وخانواده بزرگ آنان دراین سه دهه آمده ازیکسودر دنائت وشقاوت بی حد وحساب بوده واز سوی دیگرودروجه مقابلش بی نظیرترین جنبش مقاومت درسراسرجهان رانمایندگی نموده است.
بدون هرگونه اغراق وگزافه گویی جنبش مقاومتی را که فرزندان وخواهران وبرادران ومادران وپدران محبوس ما درزندان لیبرتی درزیرلوای آن به پیش برده اند ارزنده ترین جنبش مقاومتی است که تاریخ معاصرجهان به خود دیده وما خانواده های مجاهدین زندان لیبرتی ساکن درسوئد به آن افتخار ومباهات میکنیم وتعهد میدهیم وپیمان عهد مجدد باآنها میبندیم که ازهیچ کوششی درحمایت وپشتیبانی از آنها دریغ نکنیم، بی شک اشرف وموسی ویاران شهیدشان امروز شاهد مقاومت نسل بی شماران درزندان لیبرتی وسرتاسر ایران وجهان هستند واز بذر مقاومتی که درسحرگاه نوزدهم بهمن با شراره های سرخ خون خویش درتهران کاشتند وتا امروز درجای جای این مقاومت وبه خصوص دراراده اشرفیان ساکن لیبرتی جاری است به خود میبالند. همچنین به مزدورانی که تحت نام خانواده به سر وصورت این مقاومت چنگ میکشند وذلت وتسلیم را درزرورق رژیم نشان «دوستدارسلامتی» آنها عرضه میکنند اعلام میکنیم شما حقیران ذلیل وجیره خواران ومزدوران رژیمی هستید که دست درخون صدها هزارتن ازهموطنان ما دارد ومردم ومقاومت ایرانزمین خیانت شما را هرگز نخواهد بخشید.
ما خانواده های مجاهدین ساکن زندان لیبرتی درگرامیداشت یاد وخاطره شهدای جاودان نوزدهم بهمن سال شصت بر ادامه راه آنها تاکید میکنیم وبستگان خود در زندان لیبرتی را ادامه دهندگان راه پر شکوه آنان میدانیم.ماخانواده ها دفن مخفیانه اجساد بستگانمان توسط مالکی جنایتکار را جز وحشت وهراس رژیم وجانیان عراقیش نمیدانیم وآنرا به شدت محکوم میکنیم واز تمام وجدانهای بیدار درجامعه جهانی میخواهیم که این عمل فاشیستی را محکوم کنند.
ما خامواده های مجاهدین خواهان انتقال تمامی مجاهدین محبوس در زندان لیبرتی بدون اشتثنا به خارج ازعراق تحت نظارت ملل متحد وارگانهای بین المللی میباشیم دولت بارک اوباما را مسئول هرگونه تعدی به آنها میدانیم.
در پایان با شعری از شاعر ارزنده مقاومت آقای جمشید پیمان که در رثای «بهمن پر تب و تاب وخونین» وشهیدانش و احساس «هیچ» توسط خمینی ضدبشر درهنگام ورودش به ایران ,نوشتار خود را زینت میدهیم باشد که یادشان در گردش ایّام جاودانه بماند
خانواده های مجاهدین ساکن لیبرتی درسوئد بهمن 92 آوریل 2014
درکوچه های برفی بهمن
در باغ خاطر پاییز ما که عشق، مثل حریر سبز، دامن خود را گشاده بود،
هرکس به جست و جوی تو چشمی گشوده بود، آوای سبز بهاران شنیده شد،
اما تو نارسیده گذشتی، یعنی که این بهار چه غمگین زما گذشت... نام تو بر سرِ هر شاخه ای نشست.... نام تو،خلوت شب را ز هم گسست.
درکوچه ها برفی بهمن
ــ آن جا که معبر همیشگی دیدگان ماست ــ
در انتظار روی تو بودیم و دیدنت..... شاید ستاره ای بدهد از سحر نوید...... شاید که دست عاطفه آغوش وا کند
اما صدایِ "هـــیـــچ" ــ یعنی که جمله پوچ ــ... از بامدادِ کاذبِ این شهر بی فروغ،.... بر روی و مویِ خلقِ هراسان، فرو نشست
در کوچه های برفی بهمن ....
وقتی که "هیچ" از لبِ هیچی برون پرید... گفتم که شب دوباره گره مي خورد به شب.. ..گفتم دریغ، تیر رها گشته از کمان... گم گشت و باز نیاید دگر به شست......
در کوچه های برفی بهمن
هرچند تارو پودِ عاطفه ازهم گسسته شد..... نام خجسته ات اما ز دل نرفت.... ما همچنان به جست و جوی بهاران روان شدیم.
این کاروان سبز ..... از معبر ضخیم زمستان گذر نمود.
دراین گذارصعب..... هرماشه ای که رو به شبِ تازه مي چکید .... نامِ تو را به سینه ی تاریخ مي نوشت
یعنی که باز هم،.... آوای سبز بهاران نمرده است.
. در کوچه های برفی بهمن
بر هر صلیب، پیکری از عشق مي گداخت،.... از قطره قطره خونِ مسیحان روزگار،... نام تو مي چکید:
یعنی به باغ خاطر پاییز ما که عشق.... مثل حریر سبز دامن خود را گشاده بود،
نام خجسته ات، .... به سینه یِ شکفته یِ هر شاخه ای نشست.
خانواده های مجاهدین ساکن لیبرتی درسوئد پانزدهم فوریه 2014 بیست وپنجم بهمن 1392
ارسال به فیس بوک
Aftabkaran. All rights reserved

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت