.
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸.
امروز:
Dec 13 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

شنبه, 05 بهمن 1392 ساعت 01:24

مرد افغان دو نفر را در محوطه دادگاه کشت

یک مرد ۴۷ ساله افغان در محوطه ساختمان دادگاهی در شهر فرانفکورت دو نفر را کشت. به گزارش بی بی سی، حمله در حوالی ۸ و ۴۵ دقیقه صبح جمعه به وقت محلی رخ داد. کشته شدگان دو مرد ۴۵ و ۵۰ ساله و افغان بودند.پلیس آلمان می‌گوید که مهاجم و دو نفری که در این حمله کشته شدند، برای بررسی پرونده قتلی که در سال ۲۰۰۷ در فرانکفورت رخ داده بود، به دادگاه احضار شده بودند.به گفته پلیس آلمان این سه نفر قبل از ورود به ساختمان اصلی دادگاه باهم درگیر شدند.
مهاجم، مسلح به سلاح کمری و چاقو بوده. در اثر شلیک او یکی از مردان درجا کشته شده و فرد دیگر به ضرب گلوله مجروح شد.مهاجم پس از آن با چاقو به فرد مجروح حمله کرده و خود فرار کرد.فرد مجروح در راه انتقال به بیمارستان، جان داد. اما پلیس موفق شد فرد مهاجم را دستگیر کند.
مهاجم و کشته شدگان، دست اندر کار خرید و فروش اتومبیل بودند.پلیس تاکنون اطلاعات بیشتری را در اختیار رسانه ها قرار نداده اما گفته است که دادگاه امروز به منظور بررسی پرونده ای تشکیل شده بود که در سال ۲۰۰۷ رخ داده بود و در نتیجه آن د نفر کشته شده بود.هنوز مشخص نیست فرد مهاجم چگونه به سلاح کمری دست یافته بود.

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت