.
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸.
امروز:
Nov 22 2019.
برابر با

 ارسال مطلب به ایران تریبون

matlab@iran-tribune.com

منتخب ایران تریبون

نشریات

شنبه, 08 اسفند 1388 ساعت 23:16

اعتراض به حضور بهروز افخمی

altفراخوان اعتراض به حضور بهروز افخمی"مرید امام خمینی"سفیر فرهنگی سینمای جمهوری اسلامی درتورنتو: ".... در مورد دیدگاه امام در این موارد [رشد سالم اخلاقی و علمی] باید گفت که فکر می‌کنم نظر امام کسانی بودند که سینما را شکل می‌دهند یعنی قبل از اینکه سینما ساخته شود، سینماگر باید ساخته شود ...." بهروز افخمی
دوستان: بار دیگر مطلع شدیم که یکی از خادمان سینمایی رژیم ، فیلمساز و کارگردان سینمای جمهوری اسلامی، سازنده فیلم "فرزند صبح" فیلمی با بودجۀ هنگفت در در بارۀ زندگی ننگین آیت الله روح الله خمینی، دیکتاتور، بنیانگذار، "فرزند صبح" خونین، فرمانده کشتار و اعدامها از جمله قتل عام سالهای 60 و 67،مجددأ و این بار در محلی دیگر اقدام به برپایی "کارگاه آموزش فیلم سازی" کرده است. پیشتر ما در این مورد در رسانه ها و سایتها افشاگری کردیم  و در اعتراض به این خادم سینمایی رژیم اسلامی و "مرید" خمینی، جمعی از معترضین به محل برگزاری اولین جلسۀ کلاس "کار گاه آموزش فیلم سازی وی در تورنتو رفتند و در حضور شاگردانش کارنامۀ سیاهش را رو کردند.
نباید گذاشت خارج کشور کماکان جولانگاه این گونه اشخاص باشد بیایید با هم یکبار دیگر به حضور این شبه "هنرمند" اعتراض کنیم و نگذاریم جمهوری اسلامی کما کان از فعالیتهای "فرهنگی – هنری" بویژه سينما، بهره برداری کند و با اینگونه ترفندهای، توسط لابی های ریز و درشت مزدور خود، بتواند در ميان ایرانيان خارج کشور راه بازکرده و دستگاه های  تبلیغاتی اش را پهن کند.
بدینوسیله تمام آزادیخواهان و هنرمندان متعهد و معترض به رژیم جمهوری اسلامی ایران را به شرکت در این تجمع اعتراضی دعوت میکنیم.
زمان :دوشنبه اول مارس ساعت 6 الی8 شب
مکان مقابل"کارگاه آموزش فیلم سازی" بهروز افخمی
Time: Monday 6 to 8 PM
Future skills school, 5635- Yong and Finch

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت